فال و طالع بینی روز سه شنبه 7 مرداد 1393

فال و طالع بینی روز سه شنبه 7 مرداد 1393

متولد فروردين

از فرصت ها استفاده كنيد. امروز ارتباط با ديگران اهميت زيادي دارد. سعي كنيد در برخورد با ديگران صبور و مهربان باشيد.

 

متولد ارديبهشت

احساس نسبتاً عجيبي نسبت به موفقيت تان داريد . احساس مي کنيد لياقت آن را نداريد باور کنيد که داريد . روابط اجتماعي تان کمتر شده است . بنابراين سعي کنيد زياده روي نکنيد و تنها به اين موقعيت فکر نکنيد .

 

متولد خرداد

كمتر به خودتان سخت مي گيريد و در نتيجه اعتماد به نفس بيشتري هم به دست مي آوريد. شايد بتوانيد با سرعت نور مشكلات را حل كنيد حتي اگر براي مدتي زندگي را برايتان سخت كرده باشند، زماني كه انها را حل كرديد به اين فكر مي كنيد كه چرا زودتر آنها را حل نكرده ايد. شايد به اين خاطر كه كارهاي زيادي داشته ايد كه انجام دهيد. اين طور نيست؟

 

متولد تير

موقعيت تان را مشخص کرده ايد اما يک نفر هم چنان ناراضي است.فضا تحت فشار بيشتري قرار دارد.اما نبايد اجازه دهيد اين موضوع بيش ازحد افزايش يابد.خيلي ها دوست دارند که بيشتر اوضاع را خراب کنند.

 

متولد مرداد

اگر امروز سركار رفته ايد، همكارانتان با خرسندي به شما كمك كرده و شما را همراهي خواهند كرد. شما نيز مايليد تا آن جا كه مي توانيد آنها را ياري كنيد. ممكن است اخبار خوشي راجع به بالا رفتن ميزان حقوق خود بشنويد و يا فردي تلاش هاي سخت شما را در نظر گرفته و انعام يا تسهيلاتي را به شما بدهد. در رابطه با اوراق كاري، مرتب كردن و يا فايل كردن اوراق روي ميزتان بسيار كمك مي كند كه اين زمان را بهتر بگذرانيد و بعد از اين كار احساس بهتري خواهيد داشت.

 

متولد شهريور

اگر فرزندي داريد از معاشرت با آنها لذت مي بريد.آنها شما را سرگرم مي کنند اما حوصله تان را سر نمي برند.بهترين کار اين است که آنها را ببريد بيرون تا جنب و جوش کنند و انرژي شان را مصرف کنند.

 

متولد مهر

امروز از اين که پر کار و مشغول باشيد لذت خواهيد برد مگر اين که دلتان نخواهد خيلي از محيط خانه دور شويد.پس شروع به گردگيري در خانه کنيد و يا خود را در آشپزخانه مشغول کنيد.امروز شانس اين را داريد که با کساني که دوست شان داريد راجع ب گذشته ويا هر چيز ديگري که آنها مي خواهند صحبت کنيد.يادآوري مي کنم.شما مي توانيد براي آنها همدمي باشيد که با شما دردل مي کنند و خود را خالي کنند،پس آماده باشيد.

 

متولد آبان

مدت هاست که تصميم داريد چندين کار اداري را انجام دهيد اما وقت نکرده ايد.نمي خواهم تفريح تان را خراب کنم اما به اين فکر کنيد که بعد از اينکه تمام کارها انجام شود چه قدر احساس راحتي مي کنيد.آن قدرها هم که فکر مي کنيد سخت نيست زيرا امروز مي توانيد به راحتي تمام کارهاي سخت را انجام دهيد.تنها چيزي که لازم است کمي نظم و ترتيب درا کارها ست.

 

متولد آذر

امروز فرصت استراحت كردن داريد بعد از آنهمه انرژي كه ديروز مصرف كرديد. البته برايتان مهم است كه زندگي خود را به جلو ببريد ولي شما ارزش توقف و نگاهي به عقب انداختن و يا حتي براي مدتي به حركت ايستادن و كاري نكردن را مي دانيد. اگر موفق شويد كه اين كار را انجام دهيد نيروي شروع آنچه در پيش است را خواهيد داشت. زياد استراحت بكنيد و تلفنها را قطع كنيد اگر آرامش كامل مي خواهيد.

 

متولد دي

امروز در رويا به سر مي بريد اما به هنگام رانندگي يا استفاده از دستگاه هاي خطرناك مراقب خودتان باشيد. اگر مراقب كارتان نباشيد احتمال تصادف زياد است.

 

متولد بهمن

امروز انگيزه هاي ديگران را به خوبي درک مي کنيد و علت رفتارهايشان را مي فهميد . مي توانيد عمق مطالب را ببينيد و اين موضوع ديدگاه جالبي را به شما مي دهد.

 

متولد اسفند

شما ممکن است درک کرده باشيد که يکي از همکاران مي تواند محرم راز مهمي شود. شما بطور بخصوصي پذيراي نفوذها و ايده هاي جديد هستيد واين شخص به نظر مي رسد مشتاق است تا چشمان شما را به دورنماي جديدي باز کند.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی