معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست

معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
شادابي و شفافيت پوست، زيبايي هر چهره‌اي را دو چندان مي‌كند اما به‌طور معمول صاف و براق بودن پوست در نوجواني و جواني دستخوش تغييراتي مي‌شود كه براي مبارزه و از بين بردن هميشگي آنها ابزاري لازم است.
 
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
لكه‌هايي كه با تابش مستقيم خورشيد، بارداري، جاي جوش، ليزر و حتي بيماري‌هاي پوستي روي صورت جا خوش مي‌كنند، فقط با تركيبات حرفه‌اي و موثر كرم‌هاي روز و شب از بين مي‌رود.
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 
كرم روشن‌كننده «اورياژ» به توصيه متخصصان پوست سيب سبز، منبع خوبي از هيدروكينون است كه با متوقف كردن فرآيندي كه در پوست باعث تغيير رنگ مي‌شود، لكه‌هاي تيره پوست شما را روشن مي‌كند.
 
 
اين كرم ضدلك و روشن‌كننده پوست‌هاي كدر و تيره، مناسب براي پوست‌هاي حساس ارائه شده كه در طول روز همراه با ضدآفتاب هم قابل استفاده است.
 
 
همچنين طبق نظرات كاربران سايت اين محصول آرايشي به نسبت بقيه ضد لك‌ها امتحان خود را به خوبي پس داده است اما فراموش نكنيد تاثيرپذيري آن در استفاده همزمان با ضدآفتاب محسوس‌تر خواهد بود.
 

روش مصرف

كرم روشن‌كننده «ديپدرم اورياژ» را صبح و شب روي لكه‌ها يا قسمت‌هاي تيره صورت و حتي پوست دست يا بدن ماساژ دهيد. 
قيمت: 86 هزار تومان

 
 
سرمی  برای روشن‌کردن پوست
آلودگي‌هايي كه اين روزها روي پوست به هر بهانه‌اي جا خوش مي‌كنند، به مرور باعث ايجاد لك و كك و مك‌هايي در سطح پوست مي‌شود كه اگر براي رفع آنها چاره‌اي پيدا نكنيم به سختي از بين مي‌روند.
 
 
بين محصولات ارائه شده «استي لادر»  سرم روشن‌كننده با عملكرد بالا و موثر وجود دارد.
 
 
نتايج يك آزمايش باليني نشان مي‌دهد تنها بعد از دو هفته استفاده مداوم از اين محصول، 62درصد از مصرف‌كنندگان كاهش چشمگير لك‌هاي پوستي خود را مشاهده كرده‌اند.
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 
متخصص پوست سيب سبز، مي‌گويد: اين محصول در تركيبات خود آنتي‌اكسيدان‌هاي قوي براي محافظت از پوست دارد كه برطرف‌كننده لك و تيرگي‌هاي سطح پوست، جاي جوش و لك‌هاست و با رطوبت‌رساني و ساختار فاقد چربي خود، جلوه‌اي  شاداب و جوان به پوست مي‌دهد.
 
 
البته اين سرم هم مانند هر محصول بهداشتي و آرايشي ديگر براي نتيجه‌بخش بودن احتياج به مصرف مداوم و مرتب دارد.
 

روش مصرف
كرم را روزي دو بار (صبح و شب) روي پوست تميز ماساژ داده تا كاملا جذب شود. بهتر است در شب اين كرم را به عنوان آخرين كرم مصرف كنيد. 
قيمت: 360 هزار تومان

 
 
رنگدانه‌هاي پوست‌تان را تغيير دهيد
شايد يكي از دلايلي كه تا امروز سراغ روشن‌كننده‌ها نرفته‌ايد، سفيد شدن غيرطبيعي يا سنگيني تركيبات آن روي صورت‌تان بوده است.
 
 
از آن جايي كه روشن‌كننده‌هاي پوست بايد به شكل روزانه و مرتب پوست شما را تغذيه كنند، بنابراين انتخاب نوع كاربردي و موثر آنها در نتيجه‌اي كه به دنبال آن هستيد،بسيار موثر است.
 
 
كرم روشن‌كننده پرفروش «نيوآ» لايه‌هاي عميق از سلول‌هاي پوست را در برابر آسيب اشعه UV، تيره شدن پوست و پيري زودرس آن محافظت مي‌كند و ظاهري روشن و درخشان به پوست شما مي‌دهد.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 

متخصصان پوست بر اين باورند که اين كرم بعد از چند بار مصرف رنگدانه‌هاي پوست را كاهش مي‌دهد و رنگ چهره را روشن مي‌كند.

 
همچنين فرمول سبك و غيرچسبناك محصول با خاصيت مرطوب‌كننده‌اش، پوست را نرم و لطيف کرده و از افزايش لك‌ها و كدر شدن پوست جلوگيري می‌کند. به علاوه اينكه سازگاري اين كرم روشن‌كننده با پوست از نظر متخصصان پوست و زيبايي اثبات شده است.
 

روش مصرف
پيش از قرار گرفتن در آفتاب کرم را  به پوست خود بماليد و عصرها آن را تمديد كنيد. از اين محصول مي‌توانيد بعد از شنا يا خشك كردن پوست با حوله براي شفافيت و لطافت پوست استفاده كنيد.
قيمت: 40 هزار تومان

 
 
کرمی  سرشار از ويتامين

فاكتورهاي زيادي در محيط هستند كه باعث بروز و تشديد لك و تيرگي‌هاي پوست در طول عمرمان مي‌شوند كه شايع‌ترين آن آفتاب، افزايش سن، مصرف برخي داروها و حتي وراثت است اما براي اينكه بتوانيد تاثير اين فاكتورها را به حداقل برسانيد،

 
مي‌توانيد به علم متخصصان پوست ايراني اعتماد كنيد. كرم روشن‌كننده گياهي سي‌گل، از پوست شما در مقابل عوامل مضر طبيعي محافظت و با تقويت عمل نوسازي پوست به همراه جذب سريع، لك‌هاي پوست را برطرف مي‌كند و به گفته اين متخصصان پوست شما بعد از 3 ماه شفاف‌تر و روشن‌تر خواهد شد.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 

البته متخصصان بازار زيبايي هم بر اين باور هستند كه ويتامين‌هاي A, C, E به كار گرفته شده در تركيبات اين كرم با پيري زودرس شما مقابله كرده و علاوه بر شفافيت، به حفظ رطوبت و جوان‌سازي پوست كمك مي‌كند. در نتيجه باعث پايداري رطوبت در سطح پوست مي‌شود.

 

روش مصرف
این سرم روشن‌كننده را روز و شب روي پوست تميز صورت بماليد و براي ماندگاري و تاثيرپذيري بيشتر آن از مرطوب‌كننده استفاده كنيد.
 قيمت: 35 هزار تومان

 
روشن كننده‌اي از گل يخ و توت سفيد
بي‌رنگ و روح بودن صورت خانم‌ها بدون آرايش در بيشتر مواقع نتيجه كمبود ويتامين و گردش خون نامناسب سلول‌هاي پوست است. در حالي كه اگر مراقبت‌هاي لازم را هميشه در برنامه خود داشته باشيد، پوست شما تا مدت‌ها شفاف و سالم و جوان خواهد بود.
 
 
كرم روشن‌كننده شب «دكلره» با تركيبات خاصي مثل عصاره گل يخ، عصاره برگ توت سفيد و گل مرواريد تا حد زيادي فرآيند بازسازي طبيعي پوست را در طول شب تقويت كرده و طراوت آن را با ماندگاري بالا حفظ مي‌كند و به آن رنگي تازه مي‌بخشد.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 

تا جايي كه به گفته متخصصان پوست بازار زيبايي، تركيب موثر و فعال اين كرم، پوست شما را در مدت كوتاهي روشن و سفيد مي‌كند. اين تركيبات همچنين لك، كك و مك و جاي جوش يا زخم‌ها را محو كرده و نقاط بي‌رنگ چهره را از بين مي‌برد.

 
اين كرم هم براي انواع پوست‌ها طراحي شده و با خاصيت نرم و مرطوب‌كننده، شب‌ها پوست را تسكين مي‌دهد و در نتيجه صبح روز بعد از آن چهره‌اي پر انرژي و خوش رنگ و روح خواهيد داشت.
 

روش مصرف
اين كرم را هر شب بعد از تميز كردن پوست به صورت خود ماليده و تا جذب آن روي قسمت‌هاي لك‌دار يا تيره ماساژ دهيد.
قيمت: 122 هزار تومان

 
در مقابل لكه‌ها زره بپوشيد
پيشروي پوست به سمت كدر شدن و به وجود آمدن لك‌هاي ريز و درشت روي آن، پيامدهاي اوليه افزايش سن و هشدار براي مراقبت‌هاي بيشتر و بهتر از پوست صورت‌مان است. هشدارهايي كه جدي گرفتن‌شان زيبايي و جواني شما را تضمين مي‌كند.
 
 
انتخاب و استفاده از كرم‌هاي چند منظوره به معني با يك تير دو نشان زدن است. اين دسته از كرم‌ها علاوه بر برطرف كردن لك‌هاي صورت، خاصيت ضدچروك و ضدافتادگي پوست را هم دارند.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 
كرم «وايت ريپيرز استادرم» با داشتن خواص صدف دريايي، سولار واتر و مواد معدني انرژي‌بخش، حساس‌ترين پوست‌ها را در برابر تغيير رنگ و لك‌هاي تيره مقاوم كرده و التهاب‌ها و دانه‌هاي ريز ناشي از آن را تسكين مي‌دهد.
 
 
به گفته متخصصان، در كرم‌هاي روشن‌كننده خاصيت جلوگيري از ايجاد لكه‌هاي تيره‌رنگ پوست بسيار مهم است. بنابراين سعي كنيد از كرم‌هايي مانند استادرم كه مقاومت خوبي در برابر UV داشته باشند، بهره ببريد تا علاوه بر روشن كردن پوست از ايجاد كك و مك هم پيشگيري لازم را داشته باشد.
 

روش مصرف
براي نتيجه‌بخش بودن اين كرم  روي پوست، روزها زير کرم ضدآفتاب و شب‌ها بعد از تميز كردن پوست‌تان از آن استفاده كنيد.
قيمت: 116 هزار تومان

 
با طب چيني بدرخشيد
هر پوست با انواع و اقسام جنس و رنگ براي اينكه بتواند مقاومت خوبي از خود در مقابل عوامل خارجي نشان دهد، بايد از تغذيه و مراقبت‌هاي ويژه‌اي برخوردار باشد.
 
 
گياهان، ويتامين‌ها يا هر عامل ديگري كه به پوست انرژي ببخشد و در متابوليسم جوان‌سازي كمك كند، قطعا تركيبات ايده‌آل يك كرم را خواهد داشت. كرم انرژي‌بخش و روشن‌كننده «لانكوم» براساس فرمول‌های طب سنتي چيني تهيه شده و متشكل از عصاره ريشه سه نوع گياه چيني است.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 

اين كرم با افزايش عملكرد ژن‌هاي فعال پوست و تركيبات تغذيه‌كننده تاثير چشمگيري در ترميم و روشن‌سازي رنگ پوست خواهد داشت.

 
متخصصان زيبايي معتقدند گياهان چيني تركيب‌شده در اين كرم كمك ويژه‌اي به دفع سموم پوست كرده و با احيا كردن سلول‌هاي پوست و افزايش توليد پروتئين‌هاي مورد نياز راه شما را براي داشتن پوستي شاداب، لطيف و روشن كوتاه و هموار مي‌كند.
 
 
به علاوه در نتيجه‌گيري‌هاي انجام شده در مورد اين كرم، مصرف‌كنندگان اين محصول 90 درصد رضايت خود را از استفاده آن اعلام كرده‌اند.
 

روش مصرف
كرم روشن‌كننده مورد نظر را روزها و شب‌ها با ماساژ دوراني روي قسمت‌های تميز و مورد نظر صورت خوابانده تا كاملا جذب پوست شود. 
قيمت: 95 هزار تومان

 
روشن كننده‌اي از عصاره زيتون
تا زماني كه سر و كله‌ دانه‌هاي تيره و بدشكل روي صورت و گردن پيدا نشود، ممكن است كمتر به فكر پيشگيري يا مراقبت از پوست بي‌نقص‌مان بيفتيم اما با ظاهر شدن
 
 
اولين نشانه‌هاي لك و تيرگي‌هاي پوست كارمان تقريبا سخت مي‌شود چون علاوه بر پوشاندن آنها بايد فكري هم براي پيشگيري از رشد و از بين بردن آنها بكنيم. البته سرم ضدلك و روشن‌كننده پوست «كدلي» اين كار را آسان كرده است.
 
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 
به گفته متخصصان پوست سيب سبز، اين سرم كه گرفته شده از بهترين خواص زيتون است، فاقد چربي بوده و با تاييد متخصصان پوست دنيا و بدون ايجاد هرگونه حساسيتي برای پوست يا به اشعه خورشيد، باعث روشن شدن پوست و درمان لك‏هاي تيره مي‏شود.
 
 
به علاوه ويژگي فاقد چربي آن، شما را از هر نوع فعل و انفعال جوش‌زا در امان نگه مي‌دارد. به گفته مصرف‌كنندگان، اين سرم بعد از كمتر از سه ماه مصرف، پوست شما را هماهنگ و شفاف كرده و از بازگشت لك و تيرگي‌هاي پوست جلوگيري مي‌كند.
 

روش مصرف
ازاين محصول (صبح و شب) روي صورت، گردن و دست استفاده كنيد. شما مي‌توانيد بعد از استفاده از اين سرم از ضدآفتاب يا مرطوب‌كننده روزانه خود استفاده كنيد.
قيمت: 160 هزار تومان

 

عصاره تمام گل‌ها را به خدمت بگيريد
قرار گرفتن طولاني مدت همه ما در معرض آفتاب، لامپ یا هالوژن‌هاي به كار رفته در فضاهايي كه در آن قرار داريم، پوست ما را به‌شدت در برابر لك و تيرگي‌هاي پوستي مستعد مي‌كند اما براي اينكه تاثير اين عوامل را به حداقل برسانيم، بايد سراغ كرم‌هايي بریم كه تمام ويژگي‌هاي موثر را داشته باشد.
 
 
كرم مايع روشن و جوان‌كننده «نوكس» ساختاري سبك دارد و به سرعت جذب پوست مي‌شود.
 
معرفی چند کرم برای جلوگیری از تیرگی پوست
 
 
به گفته متخصصان پوست سيب سبز، تركيبات گياهي مانند عصاره گل ساعتي، گل گاو زبان وحشي و خشخاش از سلول‌هاي پوست شما محافظت مي‌كند. گل هميشه بهار و برگ زيتون هم براي كاهش لك و تيرگي‌ها به شفافيت پوست كمك مي‌كند.
 
 
به علاوه، اين كرم عصاره‌هاي ديگري مانند ريشه گياه كمياب «ماكا» را هم در خود دارد كه براي بالا بردن ميزان گردش خون در پوست و كاهش لك و تيرگي‌هاي پوست بسيار موثر است. اين روشن‌كننده براي هر نوع پوستي مناسب بوده و به مرور پوست تيره و كدر شده شما را شفاف و شاداب مي‌كند.
 

روش مصرف
كرم روشن‌كننده را صبح‌ها در منزل يا زير آرايش قبل خارج شدن از منزل به صورت خود بزنيد. بهتر است عصرها اين كرم براي تاثير بيشتر روي پوست تجديد شود.
قيمت: 180 هزار تومان

 

گردآوری :‌فراناز

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی