آشنایی با بهترین «کلاه گیس» برای طاس ها

آشنایی با بهترین «کلاه گیس» برای طاس ها

کلاه‌گیس انواع زیادی دارد که از نظر کیفیت و قیمت متنوع بوده و ممکن است از موهای انسان یا رشته‌های مصنوعی درست شود. درباره کلاه‌گیس که روشی اقتصادی و عملی برای مردانی است که از طاسی سر رنج می‌برند باید توضیحاتی به شما بدهم.

 

 

ظاهر کلاه‌گیس به مهارت شخصی که آن را کوتاه، مرتب و رنگ می‌کند، بستگی دارد. اگرچه بعضی از کلاه‌گیس‌های آماده در صورت درست‌ اندازه‌کردن و حالت‌دادن ظاهر خوبی دارند اما بهترین کلاه‌گیس‌ها (البته پر هزینه‌اند) آنهایی هستند که با موی انسان و برای خود شخص تهیه شود. برخی از انواع کلاه‌ گیس را برایتان معرفی می‌کنم:

 

 

1) کلاه گیس نوع سخت:

کلاه‌گیس از نوع پلاستیکی است که موها در آن فرو می‌رود و این نوع عمر بیشتری دارد و حالت خود را بهتر حفظ می‌کند. معایب آن نیز سنگینی و راحت‌نبودن در آب و هوای گرم و مرطوب است.

 

 

2) کلاه گیس نوع نرم:

اساس آن یک مش مصنوعی است که موها به آن گره زده شده و حسن آن راحتی بیشتر در آب و هوای مرطوب است اما زودتر شکل و حالت خود را از دست می‌دهد.

 

 

3) کلاه گیس توری جلوی سر:

از یک نوع مش مصنوعی شفاف ساخته شده است و اگر با دقت به جلوی سر چسبانده شود، به سختی قابل تشخیص است. این نوع کلاه به وقت زیادی برای چسباندن و مراقبت زیاد نیاز دارد.

 

 

4) کلاه گیس تکه‌ای:

انواع متنوعی دارد و موهای انسانی یا رشته‌های مصنوعی روی یک زمینه تورمانند به آن دوخته شده و برای پوشش یک منطقه محدود به کار می‌رود. برای افرادی که به طور کامل طاس هستند، کلاه‌هایی وجود دارند که دارای مکنده‌های پلاستیکی یا چسب برای اتصال به پوست سر هستند. شما باید نوع موی به کار رفته در کلاه را انتخاب کنید. اگرچه موی انسان گران‌تر است ولی ظاهر طبیعی‌تر دارد. نور آفتاب سبب کم‌رنگ‌شدن موهای کلاه می‌شود و به همین علت یاد

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما