در رابطه جنسی مردان از این کارها متنفر هستند

در رابطه جنسی مردان از این کارها متنفر هستند

در این مقاله کارهایی که زنان در هنگام آمیزش جنسی نباید انجام دهند را معرفی می کنیم. بسیاری از مردان در رابطه جنسی از این کارها متنفر هستند.

 

گاهی زنان ناخواسته شايد حتي براي بهبود رابطه جنسي و سکس رفتارهايي را انجام مي دهند که مردان را از برقراري رابطه زناشويي زده مي کند. زنان بدانند که مردان اصلا اين رفتارهاي زنانه در زمان رابطه جنسي را دوست ندارند.

 

شاید به اشتباه برخی از خانمها فکر مي کنند نقش بازي کردن در رابطه جنسي مردان را شيفته آنان مي کند، در صورتي که بر عکس است. زياده روي در اين کار آن ها را فردي وابسته يا احمق جلوه خواهد داد. ممکن است فکر کنيد اين کارها هنگام رابطه جنسي چندان به چشم نمي آيند درصورتي که ريزترين نکات هم ممکن است در کيفيت رابطه جنسي تأثيرگذار باشند. برخي از زنان فکر مي کنند نقش بازي کردن مردان را شيفته آنان مي کند، اما به خاطر داشته باشيد زياده روي در اين کار آنان را فردي وابسته يا احمق جلوه خواهد داد.

 

حرکات نادرست قبل از رابطه جنسي

 

حرفهای شهوت برانگیز و لباسهای تحریک کننده مي توانند در کتاب ها و فيلم ها مردان را شهواني کنند، اما در زندگي حقيقي چطور؟ دکتر کامي بالک مي گويد: مردان هرگز توسط زناني که بيشتر زمان خود را در مقابل آينه و صرف پوشيدن لباس هاي شهوت انگيز مي کنند، تحريک نمي گردند؛ حتي سيگنال هاي ظريفي که انتظار داريد از طرف شوهرتان به چشم علامت ديده شود، مي تواند شهوت جنسي او را خاموش کند.

 

آرايش بيش از حد در رابطه جنسي

 

مردان شيفته زنان موقر و پاکيزه هستند. استفاده بيش از حد از لوازم آرايشي باعث مي شود در نهايت اين جمله را از همسرتان بشنويد: «زير اين همه آرايش چرا پنهان شده اي؟» دکتر بالک مي گويد ذات مردان چنين است که نوع طبيعي را بيشتر مي پسندند. مزه خوب آن ها را مجذوب خود خواهد کرد و برعکس زياده روي آن ها را فراري خواهد داد.دکتر فيشر توصيه مي کند: “مردها بيشتر جذب زناني مي شوند که نشانه هاي سلامت و جواني و باروري از خود نشان دهند. به جاي اينکه نگران شکل کمر و باسن خود باشيد، نگران سطح انرژي و شور و هيجانتان باشيد و به او علاقه نشان دهيد.”

 

تعيين زمان مشخص براي رابطه جنسي

 

فراموش نکنید استفاده از پيام هاي شهوت ناک مي تواند ضربان قلب شوهرتان را چند برابر کند؛ اما تعيين زمان براي معاشقه فشار زيادي بر وي اعمال خواهد نمود. دکتر جين گرير متخصص روابط زناشويي و مجري يکي از برنامه هاي راديويي در اين خصوص مي گويد: پيام هايي مانند «منتظرم تا بياي خونه» يا «بعد از کلاس يوگا مال تو هستم» باعث قابل پيش بيني شدن معاشقه مي شود؛ اين امر مي تواند هيجان مرد را نابود کند. اگرچه با زمان بندي، وقت معاشقه بيشتري را خواهيد داشت، اما به خاطر بسپاريد که زمان دقيق را مرموز نگه داريد. سعي کنيد متون و پيام هايتان کمتر داراي جزييات باشد، مثل: «دنبال فرصتي هستم تا هرچه زودتر با تو باشم» يا “چطوره بچه رو بعضي وقتا بزاريم خونه مامانم؟”

 

خاموش کردن چراغ ها در زمان رابطه جنسي

 

یادتان نرود به گفته دکتر گرير ، مردها، موجودات بسيار بصري محسوب مي شوند و شيفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببينند. اصرار بر داشتن رابطه جنسي در محيطي تيره و تار مي تواند اين تصور را در مرد زندگي تان ايجاد کند که بيشتر به ظاهر خود اهميت مي دهيد نه احساسي که وي در شما ايجاد مي کند. همين عدم اطمينان، آواري مي شود بر سر جولان مردانه وي در اتاق خواب. اگر در روشنايي راحت نيستيد در اتاقي با نور اندک يا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهيد.

 

تظاهر به ارگاسم در رابطه جنسي

 

اين حقيقت وجود دارد که براي زنان رسيدن به ارگاسم (اوج لذت جنسي) کار آساني نيست. در واقع ميانگين زمان ارگاسم زنان 20 دقيقه است و چه کسي هميشه اين همه وقت در اختيار دارد؟ دکتر گرير مي گويد: بيشتر زنان فکر مي کنند مجبورند براي اثبات مردانگي همسرشان ارضا شوند، اما مردان تظاهر در اين مورد را تشخيص مي دهند. اگر مردي احساس کند در صميمي ترين لحظات به او دروغ مي گوييد، درباره ارزش وجودي خود دچار ترديد مي شود؛ پس به وي نشان دهيد که چه زماني شما را تحريک مي کند اما اگر ارضا نشديد يک پايان سينمايي را شبيه سازي نکنيد.

 

خشونت در رابطه جنسی

 

آنچه که در فيلم ها بسيار اغوا کننده و تحريک آميز به نظر مي رسد مي تواند علاوه بر ايجاد زخم، براي وي بسيار دردناک نيز باشد. دکتر پير شوارتز متخصص روان شناسي در دانشگاه واشنگتن مي گويد: «شهوت يک لحظه بخصوص مي تواند سبب شود تا شريک جنسي تان را محکم در آغوش گرفته و بخواهيد به عمق جان وي رخنه کنيد؛ اما مراقب باشيد که پوست وي را پاره نکنيد!

 

بجاي چنگ زدن، نوک انگشتانتان را فشار دهيد و تمام بدن وي را به آرامي لمس کنيد. زماني که وي در رابطه جنسي به درستي رفتار مي کند، براي تشويق عشقتان وي را محکم تر در آغوش بفشاريد».

 

بازي کردن نقش دوشيزه معصوم و شکننده

 

برخي از زنان فکر مي کنند نقش بازي کردن مردان را شيفته آنان مي کند، اما به خاطر داشته باشيد زياده روي در اين کار شما را فردي وابسته يا احمق جلوه خواهد داد. هيچ مردي نمي خواهد پرستار يک زن کودک صفت باشد. بنا به گفته دکتر بالک مردان، زنان باهوش تر را جذاب تر مي يابند. در صورت نياز به وي اجازه دهيد تا در کارهاي پيچيده يا تعمير سينک ظرف شويي به شما کمک کند، زيرا مردان دوست دارند مشکلات را حل و فصل نمايند؛ اما اگر مي توانيد خودتان مشکلي را حل کنيد، بهتر است دست به کار شويد.

 

کنترل حرکات همسر در رابطه جنسی

 

بين جسور بودن و کنترل همه جانبه اتاق خواب تفاوت وجود دارد. دکتر شوارتز مي گويد: «نبايد کاري کنيد که همسرتان احساس بي عرضگي نمايد يا دائماً بايدها و نبايدها وي را کنترل نماييد؛ کافي است تنها لحظه لذت بخش در معاشقه را به وي نشان دهيد. در معاشقه رئيس مآبي نمره آن چنان بالايي ندارد. بجاي حکمراني بر حرکات وي، وقتي داريد از کارهاي همسرتان لذت مي بريد لب به سخن بگشاييد و يا يادآوري کنيد که دفعات قبلي بخشي از بدنتان لذت وصف ناپذيري را تجربه کرده است. مردان ترجيح مي دهند نواحي درست را خود کشف کنند نه اينکه به آن ها بگوييد کدام ناحيه دقيقاً مدنظر شما است.

 

راهنمايي نکردن همسر

 

دکتر پاروت مي گويد: “حرف زدن خيلي مستقيم درمورد رابطه جنسي، اينکه چه دوست داريد و چه دوست نداريد ممکن است باعث شود احساس راحتي نداشته باشيد، حتي با همسري که سال ها است با او زندگي مي کنيد. اما تنها راه براي رسيدن به يک رابطه جنسي رضايت بخش، همين است. دکتر وستايمر در اين زمينه مي گويد، “زن بايد مسئوليت رابطه جنسي خود را بپذيرد. هيچ مردي نمي تواند بدون اينکه خود زن مسئوليت تجربه جنسي خود را قبول کند او را به ارگاسم برساند. حتي بهترين معشوق ها هم نمي دانند که زنشان چه دوست دارد.”

 

خوشبختانه به عقيده دکتر فيشر، مردها خيلي دوست دارند که به همسرشان لذت بدهند. دکتر فيشر مي گويد، “اگر بتوانيد به طريقي که ميل جنسي مردتان را از بين نبرد به او بگوييد که چه دوست داريد، مطمئن باشيد که از آن استقبال خواهند کرد.”. او به زن ها توصيه مي کند که چيزهايي که دوست ندارند را بين 5 مورد از چيزهايي که دوست دارند بگنجانند و به مردها بگويند. او مي گويد، “تا دفعه بعد که رابطه جنسي داشته باشيد نمي فهميد که به حرفهايتان گوش کرده است يا نه. اما مردها گوش مي دهند مخصوصاً اگر حرف هايتان را واضح زده باشيد.”

 

تصور اينکه مرد هميشه براي رابطه جنسي آماده است

 

شايد اين باور درمورد پسرهاي نوجوان صدق کند اما براي مردهاي واقعي اينطور نيست. فشارهاي زندگي روزمره، خانواده، کار و مخارج زندگي مي تواند ميل و کشش جنسي مردها را پايين بياورد. اين براي خانم ها جاي تعجب دارد و خيلي وقت ها کم بودن ميل جنسي مرد باعث مي شود زن آن را به خود بگيرد.

 

دکتر فيشر درمورد واکنش بسياري از زنان نسبت به زماني که همسرشان مي گويد حال رابطه جنسي ندارد، مي گويد، “اين براي زن ها مثل شوک است و آنها آن را باور نمي کنند. آنها مي دانند که خودشان هميشه در حال و هواي سکس نيستند اما با اينحال عاشق همسرشان هستند. اما وقتي مي فهمند که مردشان نمي خواهد آن زمان با آنها رابطه جنسي داشته باشد، فکر مي کنند که ديگر دوستشان ندارد. اين اصلاً درست نيست. آن مرد فقط دوست ندارد در آن لحظه رابطه جنسي داشته باشد. همين.”

 

ناراحتي زن به دليل پيشنهاد جديد همسر

 

بعد از اينکه يک زوج مدتي با هم باشند، طبيعي است که بخواهند با ايجاد کمي تنوع به رابطه شان تازگي بدهند. فقط به اين دليل که همسرتان مي خواهد چيز جديدي را تجربه کند به اين معني نيست که از زندگي جنسي با شما خسته شده است. خلاصه بگوييم: نبايد آن را به خودتان بگيريد!

 

دکتر پاروت مي گويد، بااينحال خيلي مهم است که با منطقه امن تان هماهنگ باشيد.”هيچکس نبايد در رابطه جنسي خودش را مجبور به انجام کاري کند که دوست ندارد. اگر همسرتان از شما بخواهد کاري بکنيد که در خصوصيات و باورهايتان نمي گنجد، براي او مشخص کنيد که آن کار فراتر از محدوده شماست و دليلش را هم توضيح دهيد. البته بايد اينکار را به طريقي محبت آميز بکنيد. اما اگر مسئله اي است که چندان برايتان اخلاق گرايانه يا اعتقادي نيست اما باز هم نمي خواهيد آن را انجام دهيد، باز هم دليلتان را توضيح دهيد. سعي کنيد واکنش شديد نشان دهيد، درعوض، به او بگوييد که لازم است مدتي درمورد آن فکر کنيد.”

 

مطالب مرتبط :

 

مدت زمان مناسب برای آمیزش جنسی چقدر است؟

 

خانمها شیفته آمیزش جنسی باچه مردانی هستند؟

 

یکی از فایده های مهم آمیزش جنسی

 

نیازهای غیرجنسی و روحی عاطفی زنان

 

اسید پاشی دختری به آلت جنسی دوست پسرش (عکس18+)

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
مشاهده بیشتر