گسترش یافتن جنون جنسی در افراد گروه داعش

گسترش یافتن جنون جنسی در افراد گروه داعش

گسترش یافتن جنون جنسی در افراد گروه داعش، به گزارش فراناز طی دو ماه گذشته دست کم 40 نفر در رقه به بهانه های مختلف کشته شده اند. برای اعدام افراد، دلایل مختلفی وجود دارد، اگر کسی به ارتش آزاد بپیوندد، یا همجنس باز باشد یا به کشتن کسی دیگر متهم شود، کشته می شود. در رقه، فعالیت حقوقی و سیاسی به مثابه حرکت به سوی مرگ است.

 

ابوابراهیم الرقاوی که از پایه گذاران گروه “رقه، در سکوت سربریده می شود” می باشد و در زمینه افشای جنایت های داعش در شهر رقه فعالیت می کند، به شبکه سی.ان.ان گفته است: برخی از عناصر داعش، دو یا چند همسر دارند، با این حال به شدت در تلاش برای به دست آوردن کنیز از میان دختران ایزدی می باشند.

 

الرقاوی اظهار داشت: رقه، به زندانی بزرگ و هولناک برای زنان زیر 45 سال تبدیل شده و عناصر داعش به آن ها اجازه خروج از شهر نمی دهند. این فعال سوری فاش کرده است که در شهر رقه، 270 دختر خردسال وجود دارند که به زور و به اجبار، به ازدواج عناصر داعش درآمده اند.

 

الرقاوی درباره انگیزه اش از فعالیت در گروه “رقه در سکوت سر بریده می شود”، گفت: من زندگی ام را از دست داده ام، هیچ آینده ای ندارم. هیچ چیزی ندارم که از دست بدهم و هیچ چیزی هم نمی خواهم، نه من و نه شهرم هیچ چیز نداریم. من دنبال شهرت نیستم، ما فقط تلاش داریم شهرمان آزاد شود.

 

منبع : فارس

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
حیواناتی که توله هایشان را بعد از تولد می خورند (+عکس)
حیواناتی که توله هایشان را بعد از تولد می خورند (+عکس)
مشاهده بیشتر