مدل جدید گوش الاغی یا خرکی

مدل جدید گوش الاغی یا خرکی

گوش مثل خر و گاو و الاغ و …خدایی بعضی وقت ها این انسان دو پا کارهایی انجام می دهد که فکر می کنم، حتی پشه ها هم به او می خندند، یعنی باید جلوی حیوانات و خزندگان و دوزیستان و حشرات و خلاصه تمام گونه های مختلف جانوری و شاید حتی جامدات مثل میز و صندلی و قاب عکس، از کار این انسان ها شرمنده شد و خجالت کشید، البته این کار جدیدی نیست، از دیر باز همچین انسان نماهایی در این کره خاکی وجود داشتند، این گروه از انسان نماها، همان هایی اند که خدا در کتاب آسمانیش از آنان نام برده است، اولئک الانعام بل هم اضل ، آنها مثل چهار پایانند بلکه پایین تر و پست تر(سوره اعراف، آیه179)

به عنوان مثال یک گروه از این انسان هایی که از چهار پا کمترند، انسان هایی که دیگران را شکنجه می دهند و می کشند، یا کسانی که عاملان اصلی جنایات و مرگ و میرها و انتشار بیماری ها و ویروس ها هستند، مثلا دارو را نایاب می کنند و نان شب را از سر سفره دیگران می دزدند و یا تجار مرگ و … یک گروه دیگر از این انسان ها، همان هایی اند که دوست دارند به خاطر این که دیده شوند، شبیه حیوانات شوند، مثلا کسانی که کفش های پاشنه بزی می پوشند که جای پایشان شبیه سم حیوانات می شود و یا گوش هایشان را شبیه خران می کنند!  بله درست خواندید، به تازگی گوش مدل خری مد شده است.

این انسان های بیکار می روند و گوش هایشان را به تیغ جراحی می سپارند تا پزشکان زیبایی آنها را به شکل گوش های خر درآورند! این پزشکانی که قسم خورده اند جان انسان ها را از مرگ نجات دهند، آنقدر تنزل پیدا کرده اند که با برش در قسمت بالایی گوش و سپس بخیه زدن آن ،گوش مراجعان خود را به سبک گوش الاغ، تیز می کنند!

تا آنجایی که به یاد دارم همیشه لطیفه هایی از این که حیوانات دوست دارند که مقامشان بالا بیاید و مثل انسان شوند، در جامعه رواج داشته، مثلا آرزوی گوسفندان این است که روی صندلی جلوی وانت بنشینند و یا بعضی ها به سگ و گربه شان و یا حیوانات خانگیشان لباس می پوشانند و در تخت آنها را می خوابانند و پشت میز و صندلی بهشان غذا می دهند و…اما انسانی که دلش بخواهد مقامش نزول کند و شبیه حیوانات شود، واقعا نوبر است!
اگر ما را به توهم توطئه محکوم نمی کنید، تحقیقات نشان می دهد که این کارها، از جمله مد های شیطان پرستان است که می خواهند مردم را به شکل شیطان در بیاورند.

 

خر کیست؟

حالا ببینیم این جناب خر کیست که بعضی ها دوست دارند که جای پایشان و گوششان شبیه او شود!

خر در ادبیات مملکت ما از جایگاه غیر قابل انکاری برخوردار است، شاعری پیدا نمی شود که در کتاب شعرش، یادی از خر نکند و گروهی را به علت فهم و درک شگفت انگیزشان به لقب خر مفتخر نکند.

گوش خر هم در اشعار فراموش نشده ، مثل:

گوش خر بفروش و دیگر گوش خر                   کاین سخن را در نیابد گوش خر

این ضرب المثل “یاسین به گوش خر خواندن” را هم حتما شنیده اید.
گوش خر

 

در آینده

خوب به نظر شما چه چیزهای چندش آور دیگری وجود دارد که تا چند سال آینده ممکن است که مد شود، مثلا دندان شبیه خون آشام ها؟ شاخک گذاشتن روی سر مثل سوسک؟ راه رفتن شبیه میمون ها؟ دستگاه هایی که شما را مثل حیوانات پشمالو می کنند؟ پولک گذاشتن روی پوست، مثل ماهی؟ قرمز کردن دست و پا البته از مچ به بعد، شبیه موش؟ عمل کردن لب، برای این که شبیه منقار شود؟ عمل جراحی انگشتان پا و تبدیل آنها به چنگال، مثل عقاب؟ کاشت دم؟؟؟

حداقل مزیت فکر کردن به این چیزها این است که اگر در آینده با یک همچین مدی مواجه شدیم، این که تعجب نمی کنیم و راحت از کنارش رد می شویم، حتی شاید این قدر برایمان عادی شود که ما هم به صف مشتاقان عمل های جراحی برای شبیه حیوانات شدن، بپیوندیم، البته خدا آن روز را نیاورد.

 
از کجا آب می خورد؟

اگر ما را به توهم توطئه محکوم نمی کنید، تحقیقات نشان می دهد که این کارها، از جمله مد های شیطان پرستان است که می خواهند مردم را به شکل شیطان در بیاورند. هدف نهایی آنها تشکیل دادن نیروی انسانی برای مقابله با منجی آخرالزمان است که همه ی ادیان به آن اعتقاد دارند. توضیح اضافی در این رابطه را می توانید در مقالات نقد و بررسی فیلم های آخر الزمانی هالیوود بخوانید.
اگر هم تصور می کنید که مد است دیگر…، از آسمان بدون هیچ تفکر و برنامه ای می آید، بعضی هایشان قشنگ است و اتفاقا بعضی هایشان بد و مسخره در می آید که پاسخ تان یک لبخند  معنادار و زیباست!!

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی