ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

28 ترفند برای زندگی بهتر که زندگی شما رو کاملا تغییر می دهد را در این مطلب می خوانید و در ادامه عکس نوشته هایی که می تواند در بهبود کیفیت زندگی تاثیرگذار باشد را مشاهده خواهید کرد. با سایت فراناز همراه باشید.

 

اگر افراد ناموفق و شکست خورده، فقط کارهایی را انجام دهند که افراد موفق انجام میدهند، بدون شک در مدت کوتاهی نامشان را در لیست افراد موفق ثبت خواهند کرد.

 

اگر نخواهیم نقش شانس را در شکست و موفقیت 0% در نظر بگیریم (درحالی که افراد موفق بزرگ تاریخ اینطور فکر میکنند!) میتوانیم کاری کنیم در بعضی از عرصه های زندگی مان شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشیم.

 

در واقع، کارهایی وجود دارند که اگر انجام دهیم، احتمال موفق شدن مان افزایش پیدا خواهد کرد.

 

این کارها کدامند و چرا مهم اند؟

ما در این مقاله برای شما 28 کار مهم، اضطراری و آینده سازی که افراد موفق انجام میدهند تا احتمال موفق شدن در زندگی شان را افزایش دهند را برای شما گردآوری کرده ایم؛ آنها را 3 بار بخوانید و مهم ترین ها را به نظر خودتان انتخاب و (از همه مهم تر…) یادداشت کنید.

 

1- شکست هایشان را زیر ذره بین قرار میدهند و دلیل آنرا پیدا میکنند و آنرا در یادشان ثبت میکنند. تا مجددا این آزمایش منتهی به شکست را در آزمایشگاه زندگی انجام ندهند.

 

2- آنها احساس خشنودی و رضایتشان از زندگی را در درون خودشان جستجو میکنند. اما افراد ناموفق با افزایش درآمد، خرید اتومبیل و خانه و لباس و … خوشحال میشوند و احساس خوشبختی میکنند.

 

3- آنها بر ترسِ خروج از منطقه آسایش شان غلبه میکنند و میدانند بهترین استراتژی در برابر شکست خوردن، ریسک نکردن است. اما افراد ناموفق برای همیشه در وضعیتی که احساس راحتی میکنند، قرار میگرند و آنرا ترک نمیکنند.

 

4- آنها انرژی منفی را شناسایی میکنند، اما انرژی مثبت را انتخاب میکنند.

 

5- آنها به کارها و وظایف بیش از حد “نــــه” میگویند و میدانند بهره وری بالا با انجام کارهای زیاد حاصل نمیشود. اما افراد ناموفق فکر میکنند هرچقدر کار بیشتری انجام دهند، بهتر است !

 

6- آنها بیش از انتظارات خودشان و دیگران ظاهر میشوند. این یعنی معجزه در روابط اجتماعی و عزت نفس تان… امتحان کنید.

 

7- آنها میدانند چه زمانی باید استراحت کنند و دست از کار بکشند. آنها زمانی را به استراحت و بازیابی انرژی اختصاص میدهند و مهم نیست چقدر کارشان سخت و طاقت فرسا باشد.

 

8- آنها برای تصمیم های مهم شان زمان زیادی برای فکر کردن و سبک سنگین کردن صرف میکنند. در حالی که افراد ناموفق زمان بسیار کمی را به فکر کردن راجع به تصمیمی اختصاص میدهند و بیشتر احساسی با مسائل برخورد میکنند. (برای گرفتن تصمیم های درست، خواندن این مطلب واجب است!)

 

9- آنها بابت تمام چیزهایی که دارند شکرگزارند و همیشه سعی دارند قسمتی از چیزی که دارند را با کسانی که ندارند قسمت کنند. از هر دستی بدهی، از همان دست میگیری.

 

10- آنها خاطرات، داستان ها و انسان ها را ارزشمند میدانند. اما افراد ناموفق و شکست خورده، سعی دارند چیزهای مادی را ارزش بدانند.

 

11- آنها همیشه سخت ترین و کم تردد ترین مسیر را انتخاب میکنند. چون میدانند حتی اگر به مسیری برسند که دیگران رسیده اند، حداقل در طول مسیر رشد ذهنی، شخصیتی و احساسی داشته اند.

 

12- خودشان را با افرادی که الهام بخش هستند محاصره میکنند.

 

13- آنها اصالت و ریشه های وجودی شان را حفظ میکنند.

 

14- آنها زود تسلیم نمیشوند، حتی در سخت ترین شرایط، حتی وقتی که تمام علائم برای تسلیم شدن وجود دارد؛ چون میدانند اگر فقط یکبار تسلیم شوند، تسلیم شدن تبدیل به عادت خواهد شد. (قبل از تسلیم شدن ایـنـجـا یک سری بزنید)

 

15- آنها برای کسی که هستند شرمنده نیستند. در حالی که افراد ناموفق سعی دارند کسی غیر از خودشان و محبوب دیگران باشند.

 

16- اشتیاق آنها مدام آنها را به سمت بهتر شدن و رشد در زندگی شان هدایت میکند. اما افراد شکست خورده ترس، سکان زندگی شان را بدست گرفته است و آنها را هدایت میکند.

 

17 – آنها به دنبال الهام گرفتن از تمام چیزهای کوچک و بزرگ زندگی شان هستند. پیدا کردن دلیل شادی در یک گل رز، یک لبخند از غریبه و یک تماس از دوست کار سختی برای آنها نیست.

 

18- آنها برای همه احترام قائلند، حتی آنهایی که به صورت متقابل احترام تبادل نمیکنند.

 

19- آنها با دیگران فقط زمانی وارد بحث میشوند که چیزهای جدید به دانسته هایشان اضافه کنند اما افراد ناموفق فقط زمانی با دیگران وارد بحث میشوند که دیدگاهی مخالف شناسایی کنند و بخواهند آنرا تغییر دهند… کاری که محال است.

 

20- آنها هم مانند افراد ناموفق ترس، شک و شکست را تجربه میکنند، اما همچنان در مسیر فتح آرزوها و اهدافشان حرکت میکنند و اجازه نمیدهند متوقفشان کنند.

 

21- آنها هیچوقت خودشان را با دیگران مقایسه نمیکنند. چون میدانند هیچوقت با دیگران در شرایط یکسانی قرار نداشته اند، ندارند و نخواهند داشت.

 

22- آنها نوآوری را دوست دارند و از خلق چیزها و ایده های جدید هراسی ندارند.

 

23- آنها بهانه ای برای تلاش نکردن نمی آورند.

 

24- آنها با تمام وجود کاری را شروع میکنند و به پایان میرسانند. در حالی که افراد ناموفق با شک و تردید و دودلی شروع میکنند و کار را نیمه کاره رها میکنند.

 

25- آنها به دنبال کارهایی میروند که باعث ایجاد حس خوب و هیجان در آنها شود و این کار را نه به عنوان یک وظیفه یا شغل بلکه به عنوان تفریح پولساز انتخاب میکنند.

 

26- هیچوقت دست از رشد و فراتر از آنچه هستند، رفتن، دست نمیکشند.

 

27- آنها بدون مرز، با تمام وجود و صداقت عاشق میشوند.

 

28- آنها هر روز، یک مطلب از وبسایت کارآفرینان جوان میخوانند.

 

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

ترفندهای ساده برای زندگی راحت

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

روش هایی برای زندگی بهتر و ساده تر

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

راهکارهای به درد بخور برای زندگی باکیفیت و با آرامش

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

چگونه زندگی بهتری داشته باشیم

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

آموزش زندگی کردن در سختی های این روزها

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

زندگی بهتر در ایران چگونه امکان پذیر است

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

ترفندهای روز برای یک زندگی بهتر و ساده تر

ترفندهایی برای زندگی بهتر و ساده تر و با آرامش

 

گردآوری : فراناز

مطالب داغ هفته اخیر