آموزش اصلاح ابرو پیوسته به صورت تصویری

آموزش اصلاح ابرو پیوسته به صورت تصویری

آموزش اصلاح ابرو پیوسته به صورت تصویری را در اینجا برای شما کاربران خوش چهره فراناز گردآوری کرده ایم. ابروی پیوسته (یا چهارابرو) به نوعی از ابروها گفته می‌شود که در آن رشد مو میان ابروی چپ و راست ادامه یافته‌باشد. به فرد دارای ابروی پیوسته، پیوسته‌ابرو گفته می‌شود.

 

ابروهای پیوسته بیشتر در مردان دیده می‌شود ولی شماری از زنان به‌ویژه در آمریکای جنوبی پیوسته‌ابرو هستند.

 

مرد ابروپیوسته را در قدیم اَقرَن نیز می‌گفتند.

 

در برخی فرهنگ‌ها مانند خاورمیانه و هندوستان، ابروهای پیوسته به‌ویژه برای زنان نشان جذابیت است.

 

اول :
به کمک یک برس ابرو، ابرو‌ها را به سمت بالا و بیرون شانه کنید ، برس زدن ابرو باعث میشود موها خواب طبیعی خود را پیدا کنند و شما خط طبیعی ابرو را بهتر ببینید در ضمن گرد و خاک و سلول‌های مرده پوست نیز با برس زدن از بین میروند .

 

آرایش ابرو باید از گوشه داخلی آن شروع شده و بعد از ایجاد یک کمان ظریف به گوشه خارجی چشم برسد ابروئی ایده آل است که ابتدا و انتهای آن با پره‌های بینی یک مثلث تشکیل دهد بطور کلی فاصله طبیعی دو ابرو به اندازه یک چشم است .

 

با در نظر گرفتن این موضوع برداشتن موها را از وسط ابروها شروع کنید سپس موهای زائد و پرت اطراف را بردارید وقتی که اطراف ابرو تمیز شد از زیر ابرو دانه به دانه و رج به رج موهای زیر ابرو را بردارید و در انتها موهای بالای ابرو را بردارید .

 

توجه کنید موها را در جهت رویششان از پوست در آورید برای قیچی کردن ابرو، موها را به طرف بالا شانه کنید و چند میلیمتر بلندتر از خط ابرو آنها را کوتاه کنید موهای ناحیه دم ابرو را به طرف پائین شانه کنید و کوتاه کنید

 

اگر هم نمیخواهید پیوست ابرو رو بردارید با یک مداد ابرو ابتدا مدل مورد نظر را صحیح روی ابرو بکشید یادتان باشد پیوست ابرو باید با سینه ابرو هماهنگ باشد . و بصورت هفت بردارید

 

قواعد برداشتن ابرو:
توجه: این کار را روز قبل از مهمانی انجام دهید چون آثار سرخی آن چندان زیبا نیست.

 

اول:
ابروانتان را با یک برس کوچک مثل مسواک به حالت طبیعی برس بکشید.

 

دوم:
یک پارچه لطیف گرم روی ابروی خود بکشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود.

 

سوم:
زیر ابرو را زیاد برندارید چون ظاهر عجیبی پیدا میکنید.

 

چهارم:
ابروهایتان را بیش از حد برندارید چون به شما چهره متعجب میدهد.

 

پنحم:
از موچین جنس خوب و دارای لبه‌های نازک و کیپ استفاده کنید تا به هتگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشکند. این کار ممکن است باعث عفونت شود.

 

ششم:
موها را یک به یک بچینید. آنها را محکم و در جهت رویش مو بکشید.

 

هفتم:
ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، شروع کنید تا به درد آن عادت کنید. چون این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت کمتری دارد.

 

هشتم:
اگر درد این کار زیاد بود قبل از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این کار حالت بیحسی به پوست میدهد.

 

نهم:
برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام دهید.

 

دهم:
هماهنگی ابروهایتان را در آینه چک کنید و در پایان یک پارچه لطیف سرد روی ابروهایتان  بگذارید تا سرخی پوست  را کاهش دهد.

 

نکته:
اگر میخواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را کمی بیشتر کنید و اگر چشمان کشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیکتر باشند.

 

در بیشتر فرهنگهای غربی این نوع ابرو ناپسند است.

 

این نوع ابرو را به عنوان تداعی‌کننده زشتی، عصبانیت و ترسناکی و جدی بودن قرار داده‌اند تا جایی که به کلیشه ای در ادبیات مخصوصاً شخصیتهای کارتونی تبدیل شده است.

 

مردان در جوامع غربی میانه ابروهای پیوسته خود را برمی‌دارند که شاید تنها نوع آرایش ابرو (که کاری مخصوص زنان پنداشته می‌شود) در مردان باشد.

 

فریدا کالو (۱۹۰۷ – ۱۹۵۴)، نقاش مکزیکی در آثار خود ابروهای پیوسته خود را با افتخار نمایش داده و برجسته کرده‌است. او در غرب شناخته‌شده‌ترین نماد ابروپیوستگی است.

 

تراشیدن موی میان ابروها باعث رشد سریع و زبرتر مو می‌شود از این‌رو برای این کار بیشتر از اصلاح با مومک استفاده می‌کنند.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی