نوزاد دختری که در هنگام تولد دوقلو باردار بود!

مجموعه : مجله خبری
نوزاد دختری که در هنگام تولد دوقلو باردار بود!

نوزاد دختری که در هنگام تولد دوقلو باردار بود! نوزاد دختر با دو جنین در شکمش در هنگ کنگ به دنیا آمد. پدر و مادر چینی این نوزاد قصد داشتند که این دو جنین را در یک عمل جراحی از بدن نوزاد خارج کنند. به گزارش فراناز این نوزاد در سال 2010 به دنیا آمده، اما گزارش چاپ شده دلیلی برای این حالت غیرعادی هنوز بیان نکرده و سازمان جهانی بهداشت هم این مورد را در زیر بیماری سرطان دسته بندی کرده است.

 

این در حالی است که نوزاد تنها سه هفته سن داشته و قرار بوده که این عمل در بیمارستان کویین الیزابت انجام شود. این دو جنین 8 تا 10 هفته ای دست، پا، ستون فقرات ، قفسه سینه و روده داشتند. همچنین پوست آن ها هم تشکیل شده بود. وزن یکی 14.2 گرم و دیگری 9.3 گرم بوده و هر کدام یک بند ناف نیز داشتند. این عمل موفقیت آمیز بوده و نوزاد دختر هشت روز بعد از بیمارستان مرخص شد. جزئیات این شگفتی پزشکی در آخرین شماره ژورنال پزشکی هنگ کنگ چاپ شده است.

 

این وضعیت که با عنوان جنین در جنین اطلاق می شود در هر 500 هزار زایمان یک بار اتفاق می افتد، اما زیر 200 مورد در این ارتباط گزارش شده است. دکتر یو کای مان، استاد پیشین دانشگاه هنگ کنگ و متخصص مامایی و بیماری های زنان، در این رابطه می گوید که این اولین مورد گزارش شده در این شهر است: تقریبا غیرممکن بود که بتوان در آزمایش های پیش از تولد، این وضعیت را مشخص کرد، چرا که جنین تشکیل شده در شکم نوزاد بسیار کوچک بود. ازآنجایی که آن نوزاد توانایی بارداری را نداشته، باید گفت که آن جنین دوقلو متعلق به والدین نوزاد بودند که در جای اشتباهی تشکیل شده بودند.

 

گفتنی است که این نوزاد در سال 2010 به دنیا آمده، اما گزارش چاپ شده دلیلی برای این حالت غیرعادی هنوز بیان نکرده و سازمان جهانی بهداشت هم این مورد را در زیر بیماری سرطان دسته بندی کرده است. البته برخی سقط جنین های چندباره مادر نوزاد را عامل این وضعیت اعلام کرده کرده اند. در این گزارش آمده است: آزمایش فراصوت پیش از تولد که به صورت عمومی در اوایل دوران بارداری استفاده می شود می تواند ارائه مدارک بیشتر ما را از وضعیت آگاه تر سازد.

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه