بهترین کانال خفن تلگرام باحال

روش کاهش استرس کودکان (2)

روش کاهش استرس کودکان (2)

محکم کردن بچه ها ازطریق توسعه مهارت های اجتماعی و احساسی آنها ایجاد می شود. این ها همان مهارت هایی هستند که به بچه ها کمک می کنند تا بتوانند با استرس مقابله کند. بنابراین محکم کردن بچه ها واقعا به کنارآمدن آنها با استرس کمک می کند. درحالیکه آموزش مهارت های اجتماعی و احساسی نظیر فهم و مدیریت احساسات، روابط بچه ها با دوستان و اتخاذ تصمیمات خوب، می تواند در شیوه مقابله با استرس هایی که بچه ها در دنیای واقعی خود با آنها روبرو می شوند، مقید واقع شوند. مدارس اقدامات آموزشی زیادی در زمینه اجتماعی و احساسی دارند که از طریق آنها این مهارت ها را به بچه ها آموزش داده  و با آنها تکرار و تمرین می کنند.

 

با چنین روشی، آنها می توانند مهارتهای عملی را برای استفاده در دنیای واقعی یاد بگیرند. دراین فرایند همچنین عدم غفلت از مهارت های پایه ای نظیر کمک کردن به خوابیدن بچه ها و غذا خوردن آنها، از آنجا که رابطه آنها با استرس را می دانیم، اهمیت زیادی دارد. کادر مدارس و والدین می توانند نقش مهمی در شکل گیری و شیوه مقابله بچه ها در زمان های استرس زا داشته باشند. بچه ها از والدین خود چیزهایی یاد می گیرند. برای همین مهم است که والدین متوجه شیوه مقابله کردن خود با شرایط استرس زا و مهارت هایی که برای حل چالش ها استفاده می کنند، باشند. آنها همچنین می توانند نقش مهمی در حمایت از بچه ها در زمان استرس داشته باشند. می توانند با آسان تر کردن مراحل حل مشکل برای بیرون آمدن از آن شرایط به شکلی مثبت و موثر کمک کنند. با گذشت زمان این مهارت ها می توانند ازطریق خود بچه ها توسعه یابند و آنها می توانند با استقلال بیشتری مشکلات خود را حل کنند. حرف زدن در مورد اتفاق هایی که افتاده هم می تواند به تقویت یادگیری کمک کند و به بچه یادآوری کند که شرایط حتی وقتی کمی با استرس همراه می شوند، می توانند به حالت عادی و مناسب باز گردند.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟
مطالب پربازدید هفته