بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

روش کاهش استرس کودکان (2)

روش کاهش استرس کودکان (2)

محکم کردن بچه ها ازطریق توسعه مهارت های اجتماعی و احساسی آنها ایجاد می شود. این ها همان مهارت هایی هستند که به بچه ها کمک می کنند تا بتوانند با استرس مقابله کند. بنابراین محکم کردن بچه ها واقعا به کنارآمدن آنها با استرس کمک می کند. درحالیکه آموزش مهارت های اجتماعی و احساسی نظیر فهم و مدیریت احساسات، روابط بچه ها با دوستان و اتخاذ تصمیمات خوب، می تواند در شیوه مقابله با استرس هایی که بچه ها در دنیای واقعی خود با آنها روبرو می شوند، مقید واقع شوند. مدارس اقدامات آموزشی زیادی در زمینه اجتماعی و احساسی دارند که از طریق آنها این مهارت ها را به بچه ها آموزش داده  و با آنها تکرار و تمرین می کنند.

 

با چنین روشی، آنها می توانند مهارتهای عملی را برای استفاده در دنیای واقعی یاد بگیرند. دراین فرایند همچنین عدم غفلت از مهارت های پایه ای نظیر کمک کردن به خوابیدن بچه ها و غذا خوردن آنها، از آنجا که رابطه آنها با استرس را می دانیم، اهمیت زیادی دارد. کادر مدارس و والدین می توانند نقش مهمی در شکل گیری و شیوه مقابله بچه ها در زمان های استرس زا داشته باشند. بچه ها از والدین خود چیزهایی یاد می گیرند. برای همین مهم است که والدین متوجه شیوه مقابله کردن خود با شرایط استرس زا و مهارت هایی که برای حل چالش ها استفاده می کنند، باشند. آنها همچنین می توانند نقش مهمی در حمایت از بچه ها در زمان استرس داشته باشند. می توانند با آسان تر کردن مراحل حل مشکل برای بیرون آمدن از آن شرایط به شکلی مثبت و موثر کمک کنند. با گذشت زمان این مهارت ها می توانند ازطریق خود بچه ها توسعه یابند و آنها می توانند با استقلال بیشتری مشکلات خود را حل کنند. حرف زدن در مورد اتفاق هایی که افتاده هم می تواند به تقویت یادگیری کمک کند و به بچه یادآوری کند که شرایط حتی وقتی کمی با استرس همراه می شوند، می توانند به حالت عادی و مناسب باز گردند.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل افزایش میل جنسی و عطش جنسی با این گیاهان زنی با شغل عجیب خوابیدن در آغوش مشتریان بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی با همسر در طول شبانه روز بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر) فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟
پربازدید هفته
پربازدید ماه