بهترین کانال خفن تلگرام باحال

تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج

مجموعه : مجله خبری
تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج

تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج جنجالی شد.این پسر جوان که به تازگی به سن 18 سالگی رسیده است، ابتدای مسیر دوران بلوغ خود را با تجاوزی آسیب پذیر در یک خانه سالمندان و به زنی 90 ساله  که در ساعت 02:45 صبح اتفاق افتاده بود، به تباهی کشاند.

 

کارمند سالمندان آسایشگاه بعد از باز کردن در اتاق قربانی ،پسر نوجوان را دید که در حال تجاوز جنسی قربانی 90 ساله  بود.او تلاش کرد تا قربانی را از این متجاوز دور کند. نوجوان 18 ساله  انگلیسی به نام ” ریس جانز” اعمال دیوانه وار و وحشی گری خود را پس از خارج شدن از یک کافی شاپ و مزاحمت در خیابان، با رفتن در خانه سالمندان و حمله به یک قربانی سالمندی که حتی نمی‌توانست راه برود و یا صحبت کند، پایان داد.

 

به گزارش فراناز  ” جانز” که کارگر رستوران بود، بعد از بیرون آمدن از یک کافی شاپ در حالی که مست بود در خیابان می رقصید.یک زن وحشت زده در خیابان ،پس از دیدن او به پلیس گزارش داد و از آنجا  فرار کرد.

 

چند دقیقه بعد ” جانز” وارد آسایشگاه سالمندان “ایکنیلد” شد. این متجاوز جنسی پس از پرسه زدن در اطراف آسایشگاه با شکستن در وارد آنجا شد و سپس به اتاق قربانی 90 ساله که بیماری فلج بود، وارد شده و در نهایت پستی او را مورد تجاوز جنسی قرار داد.

 

مامور پرونده آقای ” بری” گفت : چیزی که دقیقا اتفاق افتاده ، به حدی قبیحانه است که نمی شود آنرا بیان کرد.قربانی 90 ساله آنقدربیمار است که حتی قدرت مصاحبه و شکایت ندارد. یکی از کارکنان آسایشگاه که در ساعت 3:45 صبح می خواست به اتاق این سالمند وارد شود، تلاش کرد تا درب اتاق او را باز کنداما با تعجب دید که در قفل است.

 

 این واقعا ناراحت کننده است که قربانی حتی نمی توانسته فریاد بزند یا عکس العملی نشان دهد. او کاملا بی دفاع بوده است. کارمند آسایشگاه بعد از باز کردن در اتاق قربانی ،پسر نوجوان  را دید که در حال تجاوز جنسی قربانی 90 ساله  بود.او تلاش کرد تا قربانی را از این متجاوز دور کند.

 

وکیل این پسرشیطان صفت بیان کرد: حکم زندانی برای او اجتناب پذیر است .تلاش من برای کم کردن مدت زمان زندانی شدن اوست.او فقط 18 سال دارد و حالا احساس پشیمانی می کند.او پسر جوانی است که حالا از اشتباهات خود درس گرفته است.

 

” جانز” جرم های خود شامل هتک حرمت در عموم ، تجاوز به حریم شخصی از روی قصد واقدام به تجاوز جنسی به شخصی است که هم دچار اختلال دهنی وهم جسمی بوده است. این پسر متجاوز، در زمان اعلام حکم خود در دادگاه، که 6 سال و نیم زندانی اعلام شده و امضای برگه سابقه  متجاوز جنسی، اشک ریخت.

 

پسر قربانی در دادگاه گفت که مادرش از جنون و اختلال ذهنی شدید رنج میبرد و نمی تواند هیچ گونه ارتباطی برقرار کند. بنابراین او نمی تواند بگوید چه اتفاق وحشتناکی برایش افتاده است، او 4 سال است که تنها روی تخت و بی جان افتاده است.ظلمی که درحق اوشده نهایت پستی است.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟
مطالب پربازدید هفته