تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج

مجموعه : مجله خبری
تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج

تعرض جنسی پسر جوان 18 ساله به پیرزن فلج جنجالی شد.این پسر جوان که به تازگی به سن 18 سالگی رسیده است، ابتدای مسیر دوران بلوغ خود را با تجاوزی آسیب پذیر در یک خانه سالمندان و به زنی 90 ساله  که در ساعت 02:45 صبح اتفاق افتاده بود، به تباهی کشاند.

 

کارمند سالمندان آسایشگاه بعد از باز کردن در اتاق قربانی ،پسر نوجوان را دید که در حال تجاوز جنسی قربانی 90 ساله  بود.او تلاش کرد تا قربانی را از این متجاوز دور کند. نوجوان 18 ساله  انگلیسی به نام ” ریس جانز” اعمال دیوانه وار و وحشی گری خود را پس از خارج شدن از یک کافی شاپ و مزاحمت در خیابان، با رفتن در خانه سالمندان و حمله به یک قربانی سالمندی که حتی نمی‌توانست راه برود و یا صحبت کند، پایان داد.

 

به گزارش فراناز  ” جانز” که کارگر رستوران بود، بعد از بیرون آمدن از یک کافی شاپ در حالی که مست بود در خیابان می رقصید.یک زن وحشت زده در خیابان ،پس از دیدن او به پلیس گزارش داد و از آنجا  فرار کرد.

 

چند دقیقه بعد ” جانز” وارد آسایشگاه سالمندان “ایکنیلد” شد. این متجاوز جنسی پس از پرسه زدن در اطراف آسایشگاه با شکستن در وارد آنجا شد و سپس به اتاق قربانی 90 ساله که بیماری فلج بود، وارد شده و در نهایت پستی او را مورد تجاوز جنسی قرار داد.

 

مامور پرونده آقای ” بری” گفت : چیزی که دقیقا اتفاق افتاده ، به حدی قبیحانه است که نمی شود آنرا بیان کرد.قربانی 90 ساله آنقدربیمار است که حتی قدرت مصاحبه و شکایت ندارد. یکی از کارکنان آسایشگاه که در ساعت 3:45 صبح می خواست به اتاق این سالمند وارد شود، تلاش کرد تا درب اتاق او را باز کنداما با تعجب دید که در قفل است.

 

 این واقعا ناراحت کننده است که قربانی حتی نمی توانسته فریاد بزند یا عکس العملی نشان دهد. او کاملا بی دفاع بوده است. کارمند آسایشگاه بعد از باز کردن در اتاق قربانی ،پسر نوجوان  را دید که در حال تجاوز جنسی قربانی 90 ساله  بود.او تلاش کرد تا قربانی را از این متجاوز دور کند.

 

وکیل این پسرشیطان صفت بیان کرد: حکم زندانی برای او اجتناب پذیر است .تلاش من برای کم کردن مدت زمان زندانی شدن اوست.او فقط 18 سال دارد و حالا احساس پشیمانی می کند.او پسر جوانی است که حالا از اشتباهات خود درس گرفته است.

 

” جانز” جرم های خود شامل هتک حرمت در عموم ، تجاوز به حریم شخصی از روی قصد واقدام به تجاوز جنسی به شخصی است که هم دچار اختلال دهنی وهم جسمی بوده است. این پسر متجاوز، در زمان اعلام حکم خود در دادگاه، که 6 سال و نیم زندانی اعلام شده و امضای برگه سابقه  متجاوز جنسی، اشک ریخت.

 

پسر قربانی در دادگاه گفت که مادرش از جنون و اختلال ذهنی شدید رنج میبرد و نمی تواند هیچ گونه ارتباطی برقرار کند. بنابراین او نمی تواند بگوید چه اتفاق وحشتناکی برایش افتاده است، او 4 سال است که تنها روی تخت و بی جان افتاده است.ظلمی که درحق اوشده نهایت پستی است.

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه