6 قانون در خانواده آنجلینا جولی و براد پیت!

6 قانون در خانواده آنجلینا جولی و براد پیت!

یك ضرب المثل قدیمی است كه می گوید «هرگردی گردو نیست»! این گفته درباره چهره های معروفی كه در هالیوود زندگی می كنند نیز صادق است. افراد مشهوری كه با  دندانهای مرواریدوار مقابل دوربین عكاسان قرار می گیرد و یا در كنار كودكان خود، زندگی منظم و با كیفیتی را در معرض نمایش عموم می گذارند، در واقع از پس زمینه ای شگفت انگیز نیز برخوردارند و این پس زمینه زمانی برملا می شود كه پرده ها كنار می روند.
از این چهره های معروف می توان به خانواده جولی-پیت اشاره كرد كه قوانین عجیبی را در خانه به اجرا می گذارند. رسانه ها معمولا از آنها زن و شوهری دوست داشتنی با شش فرزند را به نمایش می گذارند ولی با مطالعه قوانینی كه در خانه این زوج برقرار است كاملا تعجب زده خواهید شد.

قانون اول
جولی و پیت اجازه كامل را به فرزندانشان می دهند كه تاجایی كه امكان دارد خانه و اتاق خود را بهم بریزند . این زوج به مجله «استار»گفته اند:‌ فرزندانشان حق هرگونه بی نظمی و برهم ریختن را در خانه دارند این روش تربیتی خانواده پیت شاید فقط درخانه آنها كارآمد باشد. چراكه بسیاری از هتل داران از شلختگی و نامنظم بودن فرزندان این خانواده شاكی هستند و ترجیح می دهند اتاقی به آنها ندهند چراكه خساراتی كه فرزندان خانواده پیت وارد می كنند توصیف ناپذیر است.

قانون دوم
مامان و بابای خانواده پیت برای 6 فرزندشان 6 پرستار روز و 6 پرستار شب استخدام كرده اند این پرستارها جدا از 3 مربی تمام وقت و یك تیم محافظ هستند.

قانون سوم
كودكان خانواده اجازه خوردن هرگونه خوراكیهای قندی را دارند. یكی از نزدیكان این خانواده گفته 6 كودك خانواده پیت به قند و خوراكیهای خیلی شیرین اعتیاد دارند . همین اعتیاد باعث شده كودكان حین حضور در هتل به بخش خوراكیهای قندی حمله برند و تا حد زیادی مشكل ایجاد كنند . بی نظمی كودكان خانواده پیت در این زمینه موجب شده آنها از 12 هتل اخراج شوند.

قانون چهارم
بهداشت كودكان این خانواده علی رغم چندین مربی نزدیك به صفر است. به گفته یكی از نزدیكان این خانواده، بهداشت كودكان ضعیف بوده و اغلب به سختی مسواك می زنند و حمام می روند. گفته می شود پدر آنها نیز چندان به بهداشت فردی خود اهمیت نمی دهد.

قانون پنجم
كودكان خانواده پیت اجازه تماشای برنامه های خشن تلویزیونی و بازی با گیم های پر زدوخورد را دارند .مجله «اوكی» در گزارش خود آورده اسباب بازی این كودكان اغلب اسلحه،‌ تفنگ و تجهیزات جنگی اسباب بازی است. معمولی ترین اسباب بازی آنها مجسمه های دایناسور است.

قانون ششم
خانواده جولی به «جیغ درمانی» اعتقاد دارند و به فرزندانشان اجازه جیغ زدن می دهند. درخانه ای كه 6 كودك همزمان جیغ بكشند چطور می توان سر كرد؟

مطالب داغ هفته اخیر