بدن این دختر زیبا را هیچکس نمی تواند لمس کند (عکس)

بدن این دختر زیبا را هیچکس نمی تواند لمس کند (عکس)

بدن دختر زیبا را هیچکس نمی تواند لمس کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این دختر اگر چیزی به پوستش مالیده شود اتفاق بدی رخ می دهد.

 

به دلیل نوعی آلرژی که به طور مادرزادی در این فرد وجود دارد به بدن زیبای این دختر هیچ پسری نمی تواند دست بزند. این دختر به دلیل اینکه از یک بیماری نادر رنج می برد تا آخر عمرش در آرزوی ازدواج خواهد ماند.

 

شاید باورش سخت باشد ولی این دختر زیبا شاید مجبور باشد در آرزوی ازدواج بماند . این بیماری تراژیک باعث شده این دختر غیر قابل لمس باشد.به گزارش فراناز او بخاطر آلرژی عجیبی که دارد هیچگاه کسی نمی تواند او را لمس کند !

 

اگر چه همۀ ما ممکن است از بیماری‌های مختلفی رنج ببریم، اما آن بیماری احتمالا با استفاده از داروهای مختلف بهبود می‌یابد یا حداقل از شدت آن کم می‌شود.

 

بیشتر وقتها بیماریها تنها خود فرد را بدون هیچ گونه جلب توجهی درگیر خود میکند اما به گزارش فرا ناز این دختر زیبا اما بدشانس گرفتار بیماری ای شده که باید از لمس شدن توسط دیگران و هر گونه فشار روی بدنش از سوی کسی دیگر دوری کند.

 

بدن این دختر زیبا را هیچکس نمی تواند لمس کند (عکس)

 

در اینجا با بیماری‌ای آشنا می‌شویم که نه تنها فرد بیمار را آزار می‌دهد، بلکه باعث جلب توجه دیگران نیز می‌شود.به گزارش فراناز این دختر 21 ساله‌ از بیماری عجیب رنج می‌یرد.

 

خانم «پریسیلا» وقتی چیزی با پوستش تماس داشته باشد یا کسی او را لمس کند یا به آن فشار وارد ‌کند، پوستش ملتهب شده، شدیدا دچار خارش شده و متورم و قرمز می‌شود.

 

بدن این دختر زیبا را هیچکس نمی تواند لمس کند (عکس)

 

جالب است که این بیماری سبب بروز خلاقیتهایی در فرد بیمار شده و شخص مبتلا میتواند با استفاده ازز فشار یک قلم یا حتی انگشت  بر روی پوستش نقشهایی مثل تاتو واقعی را ایجاد کند ! اگرچه این تاتوها! کمتر از سی دقیقه بعد ناپدید میشوند! این نوع بیماری در نوع خود کمیاب است. با این بیماری، پوست افراد به یک موجود زنده که نفس می‌کشد تبدیل می‌شود. 

 

در مبتلایان حتی کوچک‌ترین تحریک پوست باعث آزاد شدن هیستامین در بدن شده که نهایتا باعث تورم و قرمزی پوست می‌شود.گفتنی است، دانشمندان از علت این بیماری آگاه نیستند. البته دیابت، استرس و استفاده از دارو یا مواد هم می‌تواند این علائم را ایجاد کند.

 

مطالب مرتبط :

 

واکنش زنان و دختران درمقابل لمس بدنی ومتلک چیست؟

 

اندام زیبا، نرم و خاص این زن رویایی (عکس)

 

اندام زیبای دختری که پرورش اندام کار می کند (عکس)

 

اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر