رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز در کلاس درس + تصاویر

مجموعه : مجله خبری
رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز در کلاس درس + تصاویر

به گزارش فراناز این معلم زن که تصویرش را در ادامه می بینید با یکی از دانش آموزان پسر که سن قانونی نداشت هر روز ظهر پس از اتمام کلاس های درسی رابطه جنسی بی شرمانه ای را شروع می کرد که سرانجام توسط پلیس دستگیر شد.

 

ماجرای رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز در کلاس درس را در ادامه می خوانید.

 

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز در کلاس درس + تصاویر

 

معلمی که دانش آموز خود قبل از ترک کلاس مورد تجاوز جنسی قرار می‌داد، به پای میز محاکمه کشیده شد. روز گذشته زنی به نام “مردیت پاول” به اتهام تجاوز جنسی به دانش آموزان پسر زیر 18 سال در راهرو‌های دادگاه قدم گذاشت.

 

در ابتدای جلسه دادگاه اتهامات مردیت به وی تفهیم شد و قاضی گفت: مردیت ابتدا با پیام‌های متنی که داخل آن مطالب جنسی نوشته شده بود دانش آموزان را فریب داده و سپس با ارسال ایمیل‌هایی از عکس برهنه خود بستر رابطه جنسی به دانش آموزان را فراهم می‌کرد.

 

اسناد دادگاه همچنین تجاوز به عنف مردیت به یک پسر 17 ساله را فاش می‌کرد که مادر قربانی در این باره گفت: چند وقتی بود که متوجه تغییر رفتار فرزندم شدم و هرچه از او سوال می‌کردم،‌جواب درستی نمی‌شنیدم تا اینکه متوجه شدم پسرم از رفتن به کلاس رباضی خودداری کرده و سر باز می‌زند .

 

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموز در کلاس درس + تصاویر

 

به گزارش فراناز وی ادامه داد : سپس جهت درمان پیش یک مشاوره رفتیم که پسرم در گفتگو با مشاور راز‌هایی را فاش کرد که ما متوجه شدیم مردیت معلم ریاضی هربار پس از خروج دانش آموزان از کلاس او را به بهانه‌های مختلف نگه داشته و پشت درب‌های بسته مورد آزار جنسی قرار می‌دهد.

 

همچنین پلیس تاکوما در پست‌های ارسال شده از طریق لپ تاپ و بررسی پیام متنی مردیت گزارشاتی را در خصوص رابطه غیر اخلاقی مردیت با پسران دیگر که زیر 18 سال سن داشتند گزارش داد.گفتنی است مردیت ژانویه سال گذشته نیز متهم به ارتباط نامشروع با سه دانشجو  15 ساله نیز می‌باشد که آن پرونده نیز در دادگاه مورد بررسی قرار گرفت.

 

مردیت در دفاع از خود مقابل قاضی ایستاد و گفت: روابط غیر اخلاقی زمانی شروع شد که من بسیار مشرویات الکی مصرف کرده بودم و بی‌اختیار به دانش آموزان و نوجوانان متن‌هایی در مورد رابطه جنسی  می‌فرستادم و آنان را به ارتباط نامشروع فرامی‌خواندم.جلسه بنا به صلاح دید قاضی تجدید شد و مردیت در پایان هنگام خروج از دادگاه از والدین قربانیان خود عذر خواهی کرد.

 

مطالب مرتبط :

 

شاگردی که به خانم معلم تجاوز کرد و زبانش را برید

 

نزدیکی خانم معلم 28 ساله با دانش آموزانش

 

رابطه جنسی با خانم معلم و گرفتن نمره 20

 

لو رفتن رابطه جنسی خانم معلم در اتومبیل با یک پسر

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
مشاهده بیشتر