در چه شرایطی ورزش برای قلب خطرآفرین است؟

در چه شرایطی ورزش برای قلب خطرآفرین است؟

تحقیقات جدید نشان داده است که ورزش کردن بیش از حد نه تنها مفید نیست بلکه برای سلامت قلب در بیماران قلبی و عروقی مضر نیز می‌باشد.
به گزارش فراناز به نقل از فارس، ورزش کردن برای سلامتی شما بسیار خوب است اما محققان به تازگی دریافتند که شواهد واضحی از افزایش مرگ ناشی از بیماری قلبی عروقی در بازماندگان حملات قلبی که بیش از حد ورزش کرده بودند،‌ وجود دارد.
این مطالعه که در مجموعه مقالات نشریه آمریکایی «مایو کلینیک» منتشر شد، رابطه بین ورزش و مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی و عروقی را در میان 2400 بازماندگان حملات قلبی مورد بررسی قرار دادند.
کاهش قابل توجه مرگ‌های ناشی از حوادث قلبی عروقی در میان بیمارانی که کمتر از 30 مایل (حدود 48 کیلومتر) دویده بودند کمتر از افرادی بود که کمتر از 46 مایل (حدود 74 کیلومتر) در هر هفته پیاده‌روی کرده بودند، مشاهده شد.
«کارل لاوی» متخصص قلب در موسسه قلب و عروق در نیواورلئان گفت: تقریبا همه بیماران قلبی و عروقی باید ورزش کنند و به طور کلی باید 30 تا 40 دقیقه در در روز ورزش کنند و هیچ دلیلی وجود ندارد که این زمان افزایش یابد خصوصا نباید این افراد از 60 دقیقه در روز بیشتر ورزش کنند.
سلامت نیوز: چه زمانی ورزش برای قلب خطرناک است؟

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
مشاهده بیشتر