عکسهای جالب بالن هوایی شبیه باسن انسان

عکسهای جالب بالن هوایی شبیه باسن انسان

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص که شبیه باسن ساخته شده است. این بالن  91 متر طول، 34 متر عرض و 26 متر ارتفاع دارد.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

به گزارش فراناز این بالن پر از گاز طولانی ترین هواپیمای جهان شده است و از آن برای نظارت و کمک ماموریتی استفاده می شود  اندازه گیری این بالنِ عظیم قابل توجه است.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

طولانی ترین هواپیمای جهان، که می تواند در هوا تا سه هفته بدون نیاز به سوخت گیری باقی بماند،در ارائه حجم های بالای  کمک های بشر دوستانه حیاتی خواهد بود. ظاهر این بالن به آن کمک می کند تا مدت زمان 3 هفته در آسمان بماند .در واقع به گزارش فراناز این یک هواپیمای هیبریدی است.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

شرکت هوا فضای بریتانیا که این بالون را طراحی کرده است شباهت زیادی به اعضای بدن انسان دارد.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

HAV304 به عنوان یک مخلوطی از هواپیما و کشتی هوایی توصیف کرد و، در واقع، آن را مانند یک بالون بزرگ با بال و موتور به نظر می رسد .قرار است این بالن غول پیکر و هیربدی در بهار امسال اولین پرواز ازمایشی خود را انجام دهد.برخی کاربران فضای مجازی بالون Airlander 10 را تشبیه به باسن انسان نموده اند و در فضای مجازی به مسخره نمودن ساخت ان می پردازند.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

در ابتدا قرار بود پروژه در طراحی هواپیمای نظامی استفاده شود اما به تعویق افتاد و سپس شرکت هوا فضای بریتانیا تصمیم گرفت نوعی بالون را جهت کاربرد های انسانی طراحی نماید.بالون 93 متر طول دارد و قرار است ماه اینده اولین پرواز ازمایشی ان صورت گیرد.این بالن  تقریبا 30ft  طولانی تر از هواپیمای باری حمل و نقل هوایی آنتونوف An-225، که  طولانی ترین هواپیمای تا به حال ساخته شده بوده ، میباشد.

 

عکسهای جالب درازترین بالن جهان با ظاهری خاص

گفتنیست این هواپیمای غول پیکر در کاردینگتون در Bedfordshire در تنها آشیانه به اندازه کافی بزرگ نگهداری میشود!  با توجه به پرواز این بالن در انگلستان  برای هوابرد و ماندن تا سه هفته در آسمان، برای کمک به فعالیت هایی مانند نظارت، ارتباطات و کمک های انسان دوستانه برای حفظ حیات بشر ،ساخت این بالن به گزارش فراناز ضروری بود. پروژه فوق العاده سبز HAV304 به تازگی 2.5 میلیون £ کمک مالی از دولت انگلستان دریافت کرده است.

 

این هواپیما توسط چهاراسب بخار 350، چهار لیتری V8 تزریق مستقیم، موتورهای دیزل توربوشارژ طراحی شده است. دو موتور رو به جلو بر روی بدنه و دو در عقب بدنه برای عملیات کروز نصب شده است.این طرح دینامیکی عجیب  HAV304 که آسانسور داخل بالن را خمیده کرده در نهایت سبب میشود که قادر به حمل و نقل 50 تن بار باشد.

 

مطالب مرتبط :

 

خانمی که رکوردار داشتن بزرگترین باسن دنیا است (عکس)

 

باسن این دختر در صندلی تاب شهربازی گیر کرد (عکس)

 

خالکوبی کارتون سفید برفی روی کمر و باسن این دختر

loading...
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما