نکته های کلیدی برای انتخاب نام فرزند

نکته های کلیدی برای انتخاب نام فرزند

اسم ها همیشگی هستند
با اینکه افراد می توانند به شکلی کاملا قانونی اسم خود را تغییر دهند ولی خانواده و دوستان همواره آنها را با اسم واقعی شان می شناسند. تمرین کنید که اسم بچه را بلند بگویید و آن را در اتاق فریاد بزنید. اگر مادر دیگری بچه خود را با همان اسم صدا کند، چه فکری می کنید؟
 

 

معنی اسم
وقتی اسم السترین را برای دختر دومم انتخاب کردم، در اینترنت دنبال آن گشتم و متوجه شدم که این اسم دارویی است که در زمان یائسگی خانمها مورد استفاده قرار می گیرد. حتما معنی اسم بچه خود را پیدا کنید!
 

 

اسامی افراد شناخته شده  
در این مورد حواستان باشد. اگر ناگهان از شخصی که اسم او را روی بچه خود گذاشتند، بدتان بیاید چه اتفاقی می افتد؟ اگر آن شخص که اسمش را روی بچه خود گذاشته اید ناگهان جنایتکار یا آدم بدی شود، چه اتفاقی می افتد؟
 

 

در مورد انتخاب موضوع ها دقت کنید
اگر اسم بچه های خود را در رابطه با موضوع خاصی انتخاب می کنید، حتما از اینکه اسامی کافی برای تعداد بچه هایی که می خواهید داشته باشید، دارید. در غیر این صورت ممکن است در مورد آن موضوع خاص اسامی کافی برای نامگذاری بچه های دیگری که دارید نداشته باشید.
 

 

اسمی که انتخاب کرده اید به راحتی قابل دست انداختن است؟
بچه ها می توانند هر اسمی را مسخره کنند ولی کاری نکنید که این کار را برای آنها راحت تر کنید. حتما به اسمی که برای بچه انتخاب می کنید فکر کنید و آن را در کنار نام خانوادگی قرار داده و ببینید که آیا اسم و فامیل او به هم می آیند یا نه. از بچه های هفت تا ده سال بپرسید که آیا می توانند شخصی با چنین اسمی را دست بیندازند یا نه. 
فکر کردن روی نام بچه خیلی مهم است. تا آخرین لحظه قبل از تصمیم گیری وقت کافی برای فکر کردن در این مورد اختصاص دهید.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه