پدربزرگ ظالم مشهدی نوه 33 روزه اش را کشت

مجموعه : مجله خبری
پدربزرگ ظالم مشهدی نوه 33 روزه اش را کشت

پدربزرگ ظالم مشهدی نوه یک ماهه اش را به طرز فجیعی کشت کشت.

 

این مرد 58 ساله قبلاً نیز به جرم سرقت 15 ماه زندانی بوده است. اعضای یک خانواده ی مشهدی که از تامین هزینه بستری بودن پدربزرگ روانیشان بیش ازین برنمی آمدند تصور نمیکردند حضور وی در منزل سبب قتل آرش 33 روزه شود . به گزارش فرا ناز در حالی که هنوز چند ماه بیشتر از جنایت تکان دهنده مادری که به دلیل ابتلا به بیماری افسردگی شدید کودکان دوقلویش را در مشهد سربرید نگذشته، روز گذشته نیز در جنایت هولناک دیگری نوه 33 روزه به دست پدربزرگش که سابقه بستری در بیمارستان روانپزشکی را دارد به طرز فجیعی به قتل رسید.

 

مرد 58 ساله که به خاطر جرم سرقت 15 ماه در زندان به سر میبرد در حالی آزاد شده بود که بتازگی صاحب نوه ای زیبا به نام آرش گردیده بود. همه ی اعضای خانواده بشدت علاقه مند به آرش بوده و از او مراقبت میکردند.

 

مادربزرگ آرش نیز در منزل عروس خود می خوابید تا از او نگهداری کند چرا که مدتی قبل یکی از نوه هایش که نوزادی بیش نبود در یک حادثه تلخ و به طور ناخواسته جان خود را از دست داده بود.

 

به همین دلیل آن ها از «آرش» به شدت مراقبت می کردند. حالات و رفتار پدربزرگ نشان می داد که بیماری افسردگی او شدت پیدا کرده است اما به گفته مادربزرگ، او حدود 5 یا 6 بار در مرکز روانپزشکی ابن سینای مشهد بستری شده و هر بار هزینه های سنگینی را متحمل شده اند.

 

به خاطر بالا بودن هزینه های درمانی ،اعضای خانواده به دنبال دریافت دفترچه درمانی بودند تا دو ماه پدربزرگ 58 ساله را در مرکز درمانی بستری کنند. به گفته وی، دفترچه درمانی آماده شد و قرار بود بعد از تعطیلی روز جمعه به مرکز درمانی ابن سینا مراجعه کنند اما این فاجعه تلخ رخ داد و همه خانواده را در «شوک» فرو برد.

 

ماجرا از آن جا آغاز شد که شب جمعه گذشته طبق معمول «آرش کوچولو» کنار مادر و مادربزرگش به خواب رفته بود و برخی از اعضای این خانواده نیز در طبقه بالای منزل مسکونی واقع بلوار توس به سر می بردند.

 

حدود ساعت 6 بامداد روز گذشته وقتی مادربزرگ چشمانش را باز کرد از «آرش کوچولو» خبری نبود. با بیدار شدن دیگر اعضای خانواده نگرانی و اضطراب سراسر وجودشان را فرا گرفت این در حالی بود که دقایقی بعد مشخص شد اثری از پدربزرگ هم وجود ندارد.

 

افکار و خیالات متفرق، اعضا ی خانواده را آزار می داد. لحظاتی بعد صدای زنگ تلفن 110 نیز به صدا درآمد و خبر گم شدن «آرش کوچولو» در بی سیم های پلیس پیچید. همسایگان هم به کمک این خانواده شتافتند و جست و جوها در خیابان های اطراف محل سکونت آنان آغاز شد. پدربزرگ 58 ساله با سر و وضعی خونین وارد حیاط شد و آه از نهاد اعضای خانواده بلند کرد.

 

پدر آرش که به شدت خشمگین شده بود سعی می کرد با هر روشی از پدرش درباره آرش سوال کند اما او جملات نامربوط به سوال را بر زبان جاری می کرد تا این که عمه آرش که در جست و جوی او به زمین های قطعه بندی شده در فاصله حدود هزار متری منزلشان رفته بود ناگهان با جسد غرق در خون وی رو به رو شد که به طرز فجیعی به قتل رسیده بود.

 

صدای شیون و ناله از هر سو برخاست و بدین ترتیب مأموران کلانتری آبکوه ماجرای این جنایت هولناک که به احترام خوانندگان عزیز از ذکر جزئیات آن معذوریم را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

 

عقربه های ساعت، 9 صبح را نشان می داد که قاضی سیدجواد حسینی به همراه پزشک قانونی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و عوامل بررسی صحنه جرم عازم کلانتری شدند.

 

پدربزرگ که دیگر حلقه های قانون را بر دستان خود می دید به دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حالی بازداشت شد که احتمال می رود وی دچار بیماری جنون باشد اما این حادثه تلخ هنگامی تکرار شد که هنوز چند ماه بیشتر از قتل 2 قلوها به دست مادر افسرده در مشهد نمی گذرد.

 

بنابراین اگر مسئولان و دست اندر کاران امور درمانی و مراکز امدادی و حمایتی چاره ای برای پیشگیری از وقوع این گونه جنایت های دلخراش نیندیشند، به یقین «آرش کوچولو» آخرین قربانی این حوادث تلخ و تأسف بار نخواهد بود و عواقب رها شدن بیماران روانی در شهرها بسیار خطرناک تر خواهد شد.

 

مطالب مرتبط :

 

دیوانه ترین مادر 20 ساله دنیا که سر نوزادش را برید (عکس)

 

پسر 20 ساله ای که مادرش را اعدام کرد (عکس)

 

مادربزرگ حسود نوه همسایه را بخاطر حسادت به قتل رساند

 

این مادر بچه 16 ماهه اش را با شوکر برقی کشت + عکس

 

جراحی نوزاد اصفهانی با چشم بیرون از حدقه مادرزادی (عکس)

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
مشاهده بیشتر