دختری به خاطر مادرش برده معلم متجاوزخود شد

دختری به خاطر مادرش برده معلم متجاوزخود شد

 ، دختری که یک سال به خاطر عشق به مادرش برده جنسی معلمی انسان نما شده بود، لب به سخن گشود و همه آنچه که در این مدت تحمل کرده بود را فاش کرد
.
 

 

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ اواسط ماه June بود که شکایت مادری آشوبی در شمال لندن به راه انداخت. این مادر ۳۹ ساله در حالی که نگران و مضطرب به نظر می‌رسید با صدای بلند به مسئولان ناسزا می‌گفت.

 

 

این زن پس از ورود به پایگاه پلیس پرده از راز جنایت‌ معلم ۳۵ ساله‌ای که دارای همسر و دو فرزند بود، فاش کرد.این مادر بی‌گناه در اظهاراتش به پلیس گفت: فرزندم در درس‌هایش ضعیف بود و نمی‌توانست، نمره قبولی را در امتحانات کسب کند.

 

 

وی افزود: با دخترم صحبت کردم و او استاد مدرسه‌اش را پیشنهاد کرد ،‌ چراکه معتقد بود او مردی ساده ،‌ باسواد و با اخلاق است و می‌تواند در درس‌ها کمکش کند.

 

 

 

مادر دختر قربانی گفت: به همین دلیل بدون هیچگونه تحقیقات با «آندراولز» معلم دخترم صحبت کردم و با او در اوایل ماه فوریه به مدت یک سال قرار بستم، تا در ساعات اولیه شب به منزلمان بیاید و میزان سواد دخترم را در درس‌هایش افزایش دهد.

 

 

وی ادامه داد: درست طبق قرار داد آندرو فعالیت و تدریش را آغاز کرد و همه چیز طبق روال عادی می‌گذشت، آندرو ساعت اولیه شب به خانه می آمد و پس از ۲:۳۰ تدریس می‌رفت.

 

 

مادر این دانش آموز اذعان داشت: پس از ۴ ماه متوجه رفتار‌هایی عجیبی از سوی دخترم شدم و هر بار که از او سوالی می‌پرسیدم،‌ او از پاسخ امتناء می‌کرد و یا با گریه کردن به سمت اتاقش پناه می‌برد.

 

 

وی افزود: ایندا فرض کردم دخترم با دوستانش دچار مشکل شده و نیاز به تنهایی دارد و حتی این موضوع را با معلمش نیز مطرح کردم تا شاید او بتواند متوجه مشکل دخترم شود.

 

 

 

مادر با چشمانی پر از اشک اظهار داشت: روز‌ها پشت سر هم می‌گذشت ولی دخترم هر روز حالش بدتر می‌شد، آنقدر که تنهایی در اتاقش را به همه کار‌ها و بازی‌ها ترجیح می‌داد و من نمی‌دانستم چیکار باید انجام دهم؟

 

 

وی ادامه داد: دوباره مشکل را با معلمش در میان گذاشتم و از او عاجزانه درخواست کردم تا با صحبت‌هایش دلنشینش دخترم را به زندگی عادی برگرداند، چراکه او مانند یک دیوانه شب‌ها تا صبح به یک نقطه خیره می‌شد و پلک روی نمی‌گذاشت.

 

 

مادر دختر ۱۱ ساله خاطر نشان کرد: دخترم چندین بار کارش به بیمارستان کشیده شد و پزشکان با تجویز دارو‌های تقویتی او را از مرگ نجات دادند، می‌خواستم تمام دنیا را بدهم ولی فرزند بی‌گناه و معصومم این طور درد و رنج نکشد.

 

 

 

وی افزود: تحقیقاتم را از داخل مدرسه و دوستان دخترم آغاز کردم و آن‌ها نیز مثل من از حال و وضعیت دخترم متعجب بودند، آنان دخترم را یک دانش آموز فعال و پر انرژی می‌دانستند،‌ ولی او امروز مثل مرده‌ای متحرک در دنیا زندگی می‌کرد.

 

 

مادر دانش آموز قربانی ادامه داد: ۴ فوریه سال ۲۰۱۴ زمانی که از یک مهمانی به خانه بازگشتیم، متوجه روشن بودن بی‌مورد چراغ‌های خانه شدیم،‌سریعا به داخل اتاق دخترم رفتیم و او ار در حالی که قصد خودش را از سقف اتاق حلق آویز کند مشاهده کردم.

 

 

وی یاد آور شد: با دیدن این صحنه موضوع دخترم را به طور جدی مورد بررسی قرار دادم و از چند مشاور و روانشاس در این رابطه استفاده کردم ولی با گذشت ۳ ماه و مشاوره‌ای چند ساعت پزشکان متخصص بازهم اوضاع روحی و جسمی دخترم تغییر نکرد.

 

 

 

مادر دختر ۱۱ ساله افزود: دیگر نا امید شده بودم و قصد داشتم دخترم را به یکی از مراکز درمانی در لندن ببرم که امشب به طور اتفاقی و زود تر از همیشه وارد خانه شدم و پله‌های اتاق دخترم را یکی از پس از دیگر سپری کردم تا او را ببینم، که با بازکردن درب اتاق با صحنه‌ای شنیع و هولناک مواجه شدم.

 

 

وی گفت: آندرو معلم مدرسه،‌دخترم عریان به تخت بسته بود و با خنده او را مورد تجاوز جنسی وحشیانه قرار داده بود، او با دیدن به مجسمه کنار تخت ضربه‌ای به سر زد و سریعا خانه را ترک کرد.

 

 

مادر ۳۹ ساله که دیگر گریه طاقتش را گرفته بود، تصیرح کرد: سپس زمانی که از جای بلند شدم و دخترم را در آغوش گرفتم، او لب به سخن گشود و جنایت‌های یکساله معلم بر علیه او فاش کرد.

 

 

 

وی گفت: آندرو این معلم حیوان صفت یک سال دخترم را با بی‌رحمی مورد تجاوز ‌های وحشیانه جنسی قرار داده بود و با تهدید به اینکه اگر از جنایت‌هایی او حرفی به کسی من را می‌کشد،‌دخترم را به سکوت وادار می‌کرد.

 

 

مادر، دختر قربانی ادامه داد: دخترم برای عشق و علاقه‌اش به من و اینکه به من آسیبی نرسد، حرفی نزد و تمام شکنجه‌های این معلم انسان نما را تحمل می‌کرد.

 

 

این مادر همچنین به پلیس گوش زد طبق تحقیقاتش که انجام داده است، متوجه شده که آندرو سوء سابقه جنسی در سایر مدارس لندن را نیز داشته و معلوم نیست که چرا مسئولان آموزشی لندن از او در مدارس آموزشی استفاده می‌کنند.

 

 

 

مادر،‌ دانش آموز ۱۱ ساله، تمامی مسئولان را آموزشی شهر لندن را مقصر در جنایت‌های آندرو شناخت و از رسانه‌های شکایت خودش را بر علیه این افراد اعلام می‌کرد.

 

 

این مادر معتقد بود که چنانچه مسئولان آموزشی از ورود مجدد این متجاوز به مدارس و مراکز آموزشی جلوگیری می‌کردند، به هیچ عنوان چنین اتفاقی برای دخترش رخ نمی‌داد و او الان یک زندگی عادی مثل سایر دانش آموزان شهر لندن داشت.

 

 

پلیس لندن سریعا این معلم را که قصد ترک شهر را داشت در برزگراه ردیابی و دستگیر کرد و آندرو پس از حضور در پایگاه پلیس و مواجه با مادر قربانی،‌همه اتهاماتش را قبول کرد و خودش را براتی محاکمه در دادگاه آماده کرد.

 

 

 

«ولن جورج» رئیس پلیس لندن معتقد است، قربانیان این معلم شیطان صفت بیش از یک نفر خواهد بود و کماکان کارآگاهان پلیس در تلاشند تا سایر قربانیان را شناسایی کنند.

 

 

سرانجام روز گذشته دادگاه آندرو در دادگاه محلی بولتن برگزار و قاضی پس از بررسی پرونده معلم را به ۵ سال کنارگیری از مراکز آموزشی و پرداخت غرامت پانصد پوندی به خانواده دختر قربانی محکوم کرد.

 

 

گفتنی است ، به جز مادر، دانش آموز ۱۱ ساله سایر کسانی هم که از ماجرای دخترک بی‌گناه آگاه بودند،‌رای دادگاه را نوعی بی عدالتی تلقی و نقض حقوق شهروندی تلقی کردند،‌ ولی حیف که اعتراضاتشان به گوش هیچکس نمی‌رسد.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی